MMA PLSilesian MMASilesian MMA 6: Poznaliśmy mistrza wagi lekkiej! Zobacz wyniki gali

Silesian MMA 6: Poznaliśmy mistrza wagi lekkiej! Zobacz wyniki gali

Za nami gala Silesian MMA 6, na której poznaliśmy mistrza wagi lekkiej, a został nim Krystian Blezień. Oprócz tego fani mogli oglądać dziewięć emocjonujących pojedynków. Szczególnie w pamięci zapadł szybki nokaut Michała Hawro, który ekspresowo zastopował Marcina Maleszewskiego.

Silesian MMA 6
Foto: Silesian MMA 6

Wydarzenie rozpoczęło się od pojedynku Sebastiana Chrobota i Dawida Szudrowicza. Od razu było mocno, ponieważ pierwszy z wymienionych odniósł zwycięstwo w drugiej rundzie poprzez TKO.

Następnie w jedynej na gali walce pań Sandra Michno wyszła zwycięską ręką ze starcia z Laurą Nitner. Następnie Tomasz Skowronek pokonał Kamila Sobaszka, a po wyrównanej walce Paweł Domin zwyciężył nad Dominikiem Wydrą.

W kolejnym pojedynku Piotr Łęcki okazał się lepszy od Oliwiera Szczygła, a w starciu Michała Skowronka z Kamilem Sosnowskim nastąpił remis! To był udany wieczór dla reprezentanta Ukrainy Eduarda Demenko, który wygrał z Jakubem Hasenbachem. Popularny “Rekin” Arkadiusz Gąsiorkiewicz niesiony dopingiem publiczności pokonał Fryderyka Dąbalę.

W ekwilibrystyczny sposób swój bój zakończył Michał Hawro, który błyskawicznie znokautował Marcina Maleszewskiego. To nazwisko trzeba zapamiętać! Natomiast w walce wieczoru, na szali której stał pas kategorii lekkiej Krystian Blezień wygrał z Rafałem Raczyńskim.

Silesian MMA 6: wyniki gali

70kg: Krystian Blezień pok. Rafała Raczyńskiego – o pas wagi lekkiej

61kg: Michał Hawro pok. Marcina Maleszewskiego

77kg: Arkadiusz Gąsiorkiewicz pok. Fryderyka Dąbalę

70kg: Eduard Demenko pok. Jakuba Hansbacha

66kg: Michał Skowronek vs Kamil Sosnowski – remis

84kg: Piotr Łęcki pok. Oliwiera Szczygła

70kg: Paweł Domin pok. Dominik Wydra

70kg: Tomasz Skowronek pok. Kamila Sobaszka

52kg: Sandra Michno pok. Laura Nitner

61kg: Sebastian Chrobot pok. Dawida Szudrowicza

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis