MMA PLFreak FightSilesian 3: Następny uczestnik „Love Island” zadebiutuje w MMA! Trwają poszukiwania rywala!

Silesian 3: Następny uczestnik „Love Island” zadebiutuje w MMA! Trwają poszukiwania rywala!

Cezary Mroczkowskim nowym zawodnikiem Silesianmma! Uczestnik programu „Love Island” zadebiutuje w organizacji na najbliższej gali!

Cezary Mroczkowskiza to finalista trzeciej edycji “Love Island”. Uczestnik programu występował w przeszłości również w Ukrytej Prawdzie. 26-latek zainteresował się mieszanymi sztukami walki, dlatego chciałby spróbować swoich sił w tej formule. Już wiemy, że Mroczkowski znalazł pracodawcę, który umożliwi mu te marzenia.

Cezary Mroczkowski w Silesianmma!

Zawodnik, który w programie “Love Island” zajął trzecie miejsce zadebiutuje w klatce na gali Silesianmma 3. O zakontraktowaniu zawodnika poinformowała federacja na swoim profilu na Facebooku.

💥💥💥Mamy dla Was nie lada gratkę. Na naszej III Gali Silesianmma do klatki wejdzie Cezary Mroczkowski….

Posted by Silesianmma on Thursday, May 20, 2021

Na ten moment, nie wiadomo z kim w debiucie zmierzy się Cezary, jednak organizacja ogłosiła rekrutację na swoim profilu FB.

Zobacz także:

Daniel Skibiński wraca do klatki! Będzie to walka poza granicami kraju!

Daniel Skibiński wraca do klatki! Zawodnik, trenujący na co dzień w Ankos MMA Poznań zawalczy na gali UAE Warriors.

Oleksiejczuk ostro o Kwiecińskim: Nie pozwolę żeby taka ciota obrażała mojego trenera!

Cezary Oleksiejczuk (6-2) nie zamierza wysłuchiwać takich słów i proponuje Alanowi Kwiecińkiemu walkę na Fight Exclusive Night. Podopieczny Mirosława Oknińskiego jest również otwarty na starcie w formule K-1.

Utytułowana zawodniczka sportów stójkowych rywalką Karoliny Owczarz na KSW 61

Starcie pań, w którym wystąpią Karolina Owczarz (3-1, 2 Sub) i Monika Kučinič (1-0), zamyka kartę walk gali KSW 61. Już 5 czerwca Polka zejdzie kilka kilogramów niżej, a jej rywalką w mieszczącej się na granicy Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA będzie utytułowana zawodniczka sportów uderzanych ze Słowenii. Starcie odbędzie się w umownym limicie 53,5 kg.