MMA PLSilesian MMASilesian 3: Hejter Akopa Szostaka rywalem uczestnika “Love Island”!

Silesian 3: Hejter Akopa Szostaka rywalem uczestnika “Love Island”!

Kolejna polska organizacja wchodzi na rynek walk freakowych. Silesian MMA ogłosiło wczoraj kolejny pojedynek czerwcowej gali, w którym zmierzą się celebryci.

Gala Silesian 3 zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy wydarzenia ogłosili wczoraj kolejny pojedynek, który będziemy mogli obejrzeć już 18 czerwca. Będzie to walka Cezarego Mroczkowskiego z Dariuszem Sierhejem. Pierwszy zawodnik to uczestnik programu Love Island, a walka na Silesian 3 będzie jego debiutem w formule MMA. Sierhej miał już okazję wystąpić w klatce Silesian MMA. Na drugiej gali organizowanej przez federację przegrał z Arkadiuszem Tańculą, który aktualnie walczy w Fame MMA.

Organizacja zamieściła na Facebooku post w którym przedstawia obu zawodników.

Cezary Mroczkowski, rozpoznawalny szczególnie wśród młodzieży, ale w sportach walki absolutny debiutant. – Od 16 roku życia zawsze chodziłem na siłownie, ze sportami walki nie miałem praktycznie w ogóle do czynienia. Byłem pare razy na zajęciach kickboxingu. W MMA będzie to mój debiut. Do walki jest mało czasu na przygotowanie, ale z pewnością dam z siebie sto procent. W ringu pokaże na co mnie stać.

Czego możemy dowiedzieć się o Serheju?

Dariusz Sierhej, znany jest również z występów na szklanym ekranie. Wystąpi m.in. w programie”Dżentelmeni i Wieśniacy”, emitowanego w Telewizji TTV. Dariusz Sierhej (39l.), który zachwyca ciałem i postawą fizyczną coraz częściej próbuje swoich sił na planach filmowych. Wystąpił m.in. filmie Patryka Vegi (43 l.), pt. “Pętla”. Sierhej postawił wyzwanie Akopowi Szostakowi i przez moment … nazywany był hejterem Akopa. Następnie otrzymał szansę na pojedynek z Arkadiuszem Tańculą. Obaj tą szanse wykorzystali prezentując całkiem niezłe widowisko.

Gdzie oglądać?

Gala Silesian 3 odbędzie się 18 czerwca w hali MOSIR w Mysłowicach. Wydarzenie będą mogli na żywo obejrzeć kibice. Bilety dostępne są w linku na stronie organizacji.

Zobacz także:

Artur Szpilka zabiera głos po szybkiej przegranej z Łukaszem Różańskim! [WIDEO] Widzieliście?

Artur Szpilka przegrał w ubiegły wieczór pojedynek z Łukaszem Różańskim. „Szpila” został znokautowany w 1 rundzie pojedynku. 32-latek, po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej porażki.

Szalony pomysł Mateusza Murańskiego! “W te wakacje zobaczycie mnie co najmniej raz w klatce!” Zaskoczeni?

Mateusz Murański nie zamierza schodzić z medialnego piedestału. Aktor, który w przeciągu ostatnich dwóch tygodni stoczył dwie zawodowe walki – zapowiada kolejne walki w klatce. “W te wakacje zobaczycie mnie co najmniej raz w klatce!”.