MMA PLBez kategoriiShogun o powrocie do zdrowia, Universidade da Luta, Chucku Liddellu!

Shogun o powrocie do zdrowia, Universidade da Luta, Chucku Liddellu!

mauricioshogunrua1pridepres.jpg

Mauricio “Shogun” Rua pojawił się w MMA jako fenomen. Zdominował swoją kategorie wagową w Pride używając stompów i przyciągającym stylem walki. Wraz z upadkiem Japońskiej organizacji, naturalny był wybór Brazylijczyka: UFC.

Brazylijczyk przybył do Amerykańskiej organizacji by zdobyć mistrzostwo, ale również by zmierzyć się z największym wyzwaniem zdobycia pasa wagi półciężkiej, w której walczy Quinton Jackson. W debiutującej walce Shogun zmierzył się z Forrestem Grifinem, który poddał Mauricia.

Młodszy brat Murilo Ninja rozmawia z GRACIEMAG.com o chęci walki z Chuckiem i powrocie do zdrowia.

Powrót do zdrowia

Podnoszę ciężary, mam fizjoterapie i codziennie pływam. Mój fizykoterapeuta pozwali mi lekko sparować w następnym tygodniu, ale zamierzam pojechać z bratem na jego walkę za trzy tygodni na Hawaje. Zdecydowałem, że po powrocie powrócę do treningów.


Universidade da Luta (Uniwerytet walki)

Zdecydowaliśmy pozostać w Brazylii. Będziemy mieli wielką mate 135 metrów kwadratowych. Będziemy mieli najlepszy obiekt w Brazylii

udowodnię wszystkim, że będę dobrze przygotowany


Chuck Liddell

Szanuje go jako zawodnika i myślę, w dodatku będąc wojownikiem. Oglądam go od kiedy zacząłem walczyć. Moim fani mogą być pewno na 100%, że powrócę. Warto czekać na niego by by walczył ze mną pod koniec roku. Jeżeli miał bym wybierać z kim walczyć po powrocie to wybrał bym jego, na pewno i mam nadziej że przyjmie walkę.

Autor: GSP/Sfd.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis