MMA PLBez kategoriiSHO XC Challenger Series 7 :Wyniki + reporterski skrót

SHO XC Challenger Series 7 :Wyniki + reporterski skrót

shoxcresults.jpg

Wyniki i relacja w środku.

Jared Hamman def. Po’ai Suganuma via TKO (strikes) — Round 1, 2:34
Fabricio Camoes def. Sammy Morgan via submission (rear-naked choke) — Round 1, 0:47
Rosi Sexton def. Debi Purcell split decision
Ray Lizama def. Keith Berry via TKO (strikes) — Round 2, 2:15
David Douglas def. William Jacobson via TKO (corner’s stoppage) — Round 1, 5:00
Lucas Gamaza def. Kenny Johnson via split decision
Jesse Brock def. Josh Rave via unanimous decision
Robert Vargas def. Ralph Lopez via split decision
Katrina Alendale def. Melanie La’Croix via unanimous decision

img_0980-hamman-vs-suganuma-punch.jpg

Gala w reporterskim skrócie:

Jared Hamman vs. Po’ai Suganuma

To była walka. Od samego początku obaj zawodnicy pokazali, że będzie wojna w ringu. Pierwszy ich pojedynek zakończył się po 15 sekundach, ten trwał 2:34. Zawodnikiem atakującym był Poai ale Jared, był bardzo skupiony i lepszy technicznie. Jeśli dochodziło do wymiany, ciosy Hammana więcej razy trafiały celu. Jared sprowadził Suganuma do parteru i zasypał go serią ciosów. Walka została przerwana. Wygrywa Hamman przez techniczny nokaut (uderzania) w 2:34 pierwszej rundy.

Cyrille “Snake” Diabate vs. Jamie Fletcher (205)

Taktyka Fletchera była prosta, wyeliminować główną broń Francuza czyli lovkick. Aby to uczyni sam zadawał dużo niskich kopnięć. Ta taktyka przez jakiś czas dawała skutki, do momentu kiedy Cyrille nie wyluzował się i przejął inicjatywę w walce, zadając sporo mocnych kopnięci oraz ciosów z rąk. Walka w stójce to przygniatająca przewaga Diabate, wręcz deklasował Jamie. Fletcher robił wszystko by sprowadzić Francuza do parteru. Był moment w trzeciej rundzie kiedy wydawało się, że już po Diabate, Fletcher próbował duszenia gilotynowego. Ostatnia minuta pojedynku to gra do jednej bramki, gdzie Cyrille zasypywał Jarede seriami ciosów. Pojedynek wygrywa Cyrille “Snake” Diabate po przez decyzję sędziowską.

Sammy Morgan vs. Fabricio “Morango” Camoes (160)

Pierwszy zaczął akcję Morgan, niskie kopnięcia. Fabricio to doświadczony zawodnik i po kolejnej akcji nogami ze strony Morgana przechwycił jego nogę i sprowadził Sammya do parteru, jednocześnie wypracowując sobie świetną pozycję. Ta akcja to koniec walki. Fabricio “Morango” Camoes pokonuje Morgana Sammy przez duszenie od tyłu w 0:47 pierwszej rundy.

Debi “Whiplash” Purcell vs Rosi Sexton (140)

W tej walce było mnóstwo klinczu, szarpaniny oraz walki w parterze. Pojedynek dla obu był bardzo wyczerpujący, już po pierwszej rundzie po obu zawodniczkach było widać ogromne zmęczenie z tym, że runda wyraźnie dla Purcell, która w parterze dominowała bezapelacyjnie.
Druga runda to klasyczny pojedynek stójkowiczów ale bez klinczu i tu zaznaczyła się nie znaczna przewaga Sexton, która była bardziej agresywna, zdecydowana. Debi starał się nie ustępować swojej przeciwnicze ale niestety zaliczyła liczenie. Trzecia runda to próba dotrwania do końca pojedynku, tak były obie zmęczone. Sędziowie nie byli jednomyślni co do werdyktu, ostatecznie wygrała Rosi przez nie jednogłośną decyzję sędziowską.

Keith “KO” Berry vs Ray Lizama (190)

Już w pierwszej minucie pojedynku Berry był w bardzo poważnych opałach po mocnych ciosach Raya, ale jakoś wyszedł z opresji. Walka z upływem czasu wyrównała się aż do momentu gdy Berry mocnym ciosem powalił Lizama. Na ziemni Berry dusił od tyłu Raya i nie wiedzieć czemu pozwolił wyplątać się swojemu przeciwnikowi. W drugiej rundzie pojedynek ten był bardzo podobny do pierwszej rundy. Jednak z upływem czasu Lizama zaczął zyskiwać przewagę i zakończył ten pojedynek serią mocnych ciosów. Ray Lizama pokonuje Keith “KO” Berry przez techniczny nokaut w 2:15 drugiej rundy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis