MMA PLBez kategoriiSherdog o walce Mameda z Taberą na KSW Extra!

Sherdog o walce Mameda z Taberą na KSW Extra!

mamed_khalidov_sdas423c3.JPG

KSW udało się zorganizować walkę marzeń Europy. Walka odbędzie się na KSW Extra 13 września w Dąbrowie Górniczej ! W jednym narożniku Mamed Khalidow supergwiazda KSW z jedenastoma wygranymi z rzędu i tylko raz walka zakończyła się werdyktem po pełnym dystansie. 27 letni Czeczen, genialnie walczy w parterze i coraz lepiej w stójce. Powoli zaczyna zasługiwać na przydomek “Cannibal”, po tym co wyprawia z przeciwnikami w ringu!

W przeciwnym narożniku stanie Daniel Tabera. Ten pochodzący z Valencji zawodnik, jest w grze już od ponad 6 lat i walczył na całym świecie, wliczając Rosję, USA czy Japonię. Naturalną wagą dla Daniela jest waga średnia, ale nie przeszkadzało mu to w walkach w wagach wyższych, wliczając w to wagę ciężką. Był niepokonany do czasu, kiedy w Rosji sędziowie zafundowali mu przegraną na punkty z Romanem Zentsovem. Nawet Fedor Emelianienko, sparing partner i przyjaciel Zentsova powiedział, że był przekonany iż Tabera wygrał walkę.

Obaj zawodnicy, Tabera i Khalidow, to ścisła 5 swojej kategorii wagowej w Europie.

Znam go tylko z M-1, ale kiedy zobaczyłem jego rekord na sherdogu, byłem zadowolony, że będę z nim walczył. To jest bardzo dobry zawodnik i będzie to na pewno wspaniała walka.” – Powiedział Khalidov

Khalidov pokazał, że należy do czołówki, nie tylko poprzez ilość swoich zwycięstw, ale przede wszytskim poprzez ich jakość, więc będzie to na pewno bardzo, bardzo ciężka walka.” – Powiedział Tabera.

Cóż, czekamy zatem na tę walkę i trzymamy kciuki za Khalidowa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis