MMA PLKSWShamil Musaev gotowy na Gamrota: Pięć rund ciężkiej walki. Cios za cios

Shamil Musaev gotowy na Gamrota: Pięć rund ciężkiej walki. Cios za cios

Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot
Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot

Shamil Musaev jest gotowy na Mateusza Gamrota. Pojedynek o mistrzowski pas wagi lekkiej będzie walką wieczoru gali KSW 54, która odbędzie się 29 sierpnia.

Rosjanin jest niepokonany w zawodowych startach. O swojej walce z także niepokonanym “Gamerem” opowiedział w rozmowie z Polsatem Sport. “Cichy Zabójca” oczekuje długiej i ciężkiej walki z Gamrotem, którą ma zamiar wygrać.

Shamil Musaev gotowy na Gamrota: Pięć rund ciężkiej walki. Cios za cios

Musaev szturmem wdarł się do KSW i błyskawicznie zyskał sobie w oczach fanów i ekspertów tytuł najgroźniejszego pretendenta w kategorii lekkiej. 26-latek z Dagestanu po 11 wygranych zadebiutował w KSW podczas gali w Lublinie.

Na KSW 48 zawodnik Golden Team zdemolował Huberta Szymajdę i już pod koniec pierwszej rundy zmusił sędziego do przerwania pojedynku. Na KSW 52 Musaev spotkał się z kolei z byłym pretendentem do pasa, Grzegorzem Szulakowskim, którego najpierw naruszył obrotowym backfistem, a następnie dokończył dzieła zniszczenia serią ciosów pod siatką. Rosjanin ma na koncie aż 10 pojedynków zakończonych przed czasem, z czego 8 w wyniku nokautów.

Teraz szykuje się na starcie z Mateuszem Gamrotem, którego szanuje jako zawodnika, ale to on ma zamiar wyjść z tej rywalizacji zwycięsko:

“Biłem się z wieloma mocnymi zawodnikami. Nie mogę ocenić, czy on będzie najtrudniejszy, bo jeszcze się z nim nie biłem. Pobijemy się, a potem powiem, jaki jest Gamrot. Ocenię po walce. Po tej walce jeden będzie miał pierwszą porażkę. I to będzie Gamrot. Chciałbym się pobić pięć rund. Pięć rund ciężkiej walki. Cios za cios. I wygrać.”

Cała rozmowa Polsatu Sport z Shamile, Musaevem do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Jóźwiak o Saidovie w FEN: Oczekiwania finansowe były bardzo wysokie

Paweł Jóźwiak w ostatnim programie Koloseum na Polsat Sport opowiedział o Aslambeku Saidovie w FEN-ie. Jak się bowiem okazuje, Czeczen jest obecnie wolnym zawodnikiem, a organizacja Fight Exclusive Night jest zainteresowana zatrudnieniem byłego mistrza KSW.

Izu Ugonoh o walce z Mariuszem Pudzianowskim: Może zacznijmy od tego, że…

Izu Ugonoh gościł we wczorajszym magazynie Koloseum na Polsat Sport, gdzie opowiedział między innymi o walce z Mariuszem Pudzianowskim. Ugonoh to nowozakontraktowana gwiazda Federacji KSW, której debiut zapowiadany jest na dzień 29 sierpnia.