MMA PLarmia fight nightShamad Erzanukaev – Izatolla Armani w rozpisce MINUTOR Energia Armia Fight Night 8

Shamad Erzanukaev – Izatolla Armani w rozpisce MINUTOR Energia Armia Fight Night 8

Shamad Erzanukaev będzie rywalem Izatolli Armaniego podczas MINUTOR Energia Fight Night 8. Gala odbędzie się 13 marca na Górnym Śląsku w Mysłowicach.

Reprezentant klubu Fight Team MMA Brodnica to poważny konkurent dla niepokonanego dotąd Shamada. Armani jest aktualnym Mistrzem Europy MMA w kat. 61 kg. Swoje ostatnie mistrzostwo zdobył podczas Mistrzostw Europy ALMMA, gdzie po dwóch 5-cio minutowych rundach i dogrywce zwyciężył decyzją sędziów.

Pochodzący z Rosji Shamad już po raz drugi stanie do walki dla organizacji Armia Fight Night w formule pro-am. Reprezentant WCA Fight w świecie MMA zadebiutował w 2016 roku kiedy – teunujc pod okiem Łukasza Jurkowskiego – zaledwie jako 14 latek pokonał o 10 kg cięższego przeciwnika na gali Slavia Republic. Od tej pory odbył 7 walk amatorskich i żadnej nie przegrał.

Czy Shamad obroni swoje zwycięstwo po raz dziewiąty i otworzy sobie drzwi do kariery zawodowej, czy ulegnie groźnemu Afgańczykowi ? O tym przekonamy się 13 marca w Mysłowicach!

Bilety już trafiły do sprzedaży na portalu Eventim.pl

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia FightNight z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

[informacja prasowa Armia Fight Night]