MMA PLCiekawostkiSergiei Kharitonov zmiażdżył byłego mistrza KSW Fernando Rodriguesa Juniora [WIDEO]

Sergiei Kharitonov zmiażdżył byłego mistrza KSW Fernando Rodriguesa Juniora [WIDEO]

W miniony weekend w Mińsku na Białorusi odbyła się gala World Total Combat Federation 5, na której doszło do pojedynku byłego mistrza wagi ciężkiej KSW Fernando Rodriguesa Juniora (12-7). Brazylijczyk nie zaliczył tego występu do udanych.

Rodrigues Junior został brutalnie znokautowany w drugiej rundzie przez Sergieiea Kharitonova (30-7). Akcję kończącą to starcie możecie zobaczyć na poniższym materiale wideo:

Dla Fernando Rodriguesa Juniora była to czwarta porażka w piątej walce. Brazylijczyk w przeszłości mógł pochwalić się posiadaniem tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej KSW, który odebrał Karolowi Bedorfowi. Potem został pokonany w klatce KSW przez dwójkę Polaków – najpierw w 16 sekund znokautował go Marcin Różalski, a potem 26 sekund na zwycięstwo potrzebował Michał Andryszak.

Ostatnie zwycięstwo Rodrigues Junior odniósł w maju 2018 roku, kiedy to decyzją sędziów pokonał Jamesa McSweeneya.

Sergiei Kharitonov natomiast wrócił na zwycięską ścieżkę, bowiem ostatnią walkę stoczoną w klatce Bellatora przegrał. Wówczas musiał uznać wyższość Lintona Vassella, z którym przegrał przez nokaut w drugiej rundzie.