MMA PLFAME MMASentino zdradził zarobek Nitro za walkę w FAME MMA! Jedna z największych kwot w historii?!

Sentino zdradził zarobek Nitro za walkę w FAME MMA! Jedna z największych kwot w historii?!

Sentino oraz streamer Nitro już nie pałają do siebie dużą sympatią. Panowie kiedyś nagrali wspólną piosenkę, teraz ich współpraca dobiegła końca. Raper podczas swojego live’a na Instagramie ujawnił, jaką kwotę zgarnął Nitrozyniak za ostatnią walkę na FAME MMA. Cena robi wrażenie!

Sentino zdradził zarobek Nitro za walkę w FAME MMA! Jedna z największych kwot w historii?!
Foto: Sentino zdradził zarobek Nitro za walkę w FAME MMA! Jedna z największych kwot w historii?!

Wcześniej pisaliśmy, że bardzo możliwe jest, iż dojdzie do walki Sentino vs Nitro. Raper wyraził chęć takiego starcia, co nie pozostało bez odpowiedzi streamera. Panowie niedawno wydali razem wspólny kawałek pt. “Trójkąt Bermudzki“. Cieszy się on dużą popularnością, lecz na nieszczęście fanów była to ostatnia wspólna produkcja obu panów.

Sentino nie może wybaczyć Nitrozyniakowi, że ten nie ogarnął mu koncertu na gali FAME MMA. Fani snuli domysły podczas FAME 13 i FAME 14, że artysta może wystąpić na scenie. Jednak ostatecznie do niczego nie doszło. Warto dodać, że Sentino wystąpi na gali freakowej w roli muzyka. Odbędzie się to 9 lipca w Gdyni na gali PRIME SHOW MMA.

FAME MMA: Nitro zarobił pokaźną sumę!

Raper zdradził, ile za ostatnią walkę na FAME MMA zgarnął streamer.

Mieliśmy singiel, który teraz w międzyczasie ma status platyny. Nie załatwił tego, żebym ja ze Słowikiem i przyjaciółmi mógł przyjść i zagrać z nim na wejściu. Wziąć za to jakieś 30 000 zł, jak on brał za tę walkę 700 000 zł, to już pokazało jego poczucie wyższości i teraz się wywyższa.

– mówi cytowany przez portal Glamrap.pl Sentino.

Będzie pokazywał na mnie palcem, mówił, że jestem toksyczny. On już po wyjeździe puścił ten filmik, gdzie ja byłem podcięty i o tym Porsche mówiłem i ten cały Jasiek to sfilmował, to oni to zrobili, żeby mnie skompromitować. Potem ja ich prosiłem, żeby to wycięli itd., a oni cały czas się pod bródką śmiali – dodaje.

– dodał.

Trzeba przyznać, że kwota 700 000 zł za walkę na FAME MMA robi wrażenie. Czy to największa kwota w historii? Nie wiadomo, pewne jest jednak, że to na pewno jedna z największych wypłat w historii freak fightów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis