MMA PLCiekawostkiSenegalski Hulk zadebiutuje w MMA!

Senegalski Hulk zadebiutuje w MMA!

Foto: Twitter/Alan Murphy

W najbliższą sobotę dojdzie do gali MMA o nazwie ARES Fighting Championship. Impreza o tyle przyciąga swoją uwagę, iż podczas eventu debiut w klatce MMA zaliczy Oumar Kane.

Kane wywodzi się z zapasów. Zawodnik nigdy nie przegrał swojej walki, lecz mimo tego jego nazwisko nie jest szczególnie znane. Debiutant w mieszanych sztukach walki przyciąga swoją uwagę ze względu na gabaryty, jakie posiada. Senegalczyk mierzy 195 centymetrów wzrostu, ważąc przy tym ok. 120 kilogramów. Przy tym wszystkim Kane prezentuje dobrze umięśnioną sylwetkę z niektórymi wyraźnie zarysowanymi mięśniami.

Jego postura oraz wartości sprawiają, iż niektórzy są zainteresowani debiutem zapaśnika w MMA. Być może do dyscypliny dołączy “ciężki”, który stanie się jednym z czołowych zawodników swojej kategorii. Oko na zawodnika zamierza chyba mieć UFC, gdyż poprzez platformę Fight Pass amerykański potentat przeprowadzi transmisję ze wspomnianego eventu. Fighter z Senegalu nie ma łatwego zadania, gdyż zmierzy się on z dość doświadczonym Sofiane Boukichou (6-3).

Oumar Kane w akcji zapaśniczej: