MMA PLFAME MMASędzia Jarosz odpowiada na słowa Prezesa FEN: Nie zmienię tego zdania pod wpływem kogokolwiek!

Sędzia Jarosz odpowiada na słowa Prezesa FEN: Nie zmienię tego zdania pod wpływem kogokolwiek!

Szum po gali FAME MMA 17 nie niknie! Jak pamiętamy, Piotr Jarosz zakończył pojedynek “Boxdel” vs. “Prezes FEN” przed czasem. Powodem był “brak dalszych chęci do walki”. Paweł Jóźwiak nie może się pogodzić z decyzją sędziego i kategorycznie zabronił mu sędziowania na swoich galach Fight Exclusive Night.

Prezes FEN nie krył swojego oburzenia po walce z Michałem Baronem. Cała złość, żal oraz niezadowolenie wynika z zakończenia pojedynku przed rozpoczęciem trzeciej rundy przez Piotra Jarosza. Nadmieńmy, że Paweł Jóźwiak wielokrotnie faulował w trakcie starcia. Najczęstszym przewinieniem było trzymanie się siatki przy próbach obalenia “Boxdela”. Po dwóch emocjonujących oraz krwawych rundach kibice byli żądni ostatniej. Przed startem sędzia skrzyżował dłonie kończąc w ten sposób pojedynek. W jednym z wywiadów po walce, 48-latek dał jasno do zrozumienia, że jest niezadowolony z pracy sędziego i, że z pewnością nie pojawi się w oktagonie jego federacji.

Piotr Jarosz kolejny raz tłumaczy!

Na kanale “KOLOSEUM” pojawił się półgodzinny wywiad, którego gościem był Piotr Jarosz. Odniósł się między innymi do słów Jóźwiaka, czy kontrowersji wokół gali FAME MMA 17.

Ja rozumiem, gdyby ten ochraniacz był w buzi, podniósłby ręce, powiedział że jest gotowy i jego ciało pokazywało, że nie, to wtedy by była duża kontrowersja. Ale tutaj wszystkie czynniki, wszystkie zachowania, jego reakcja, niechęć do słuchania komend itd. wskazywały, że nie chce kontynuować tej walki. Ja nie dam się przekonać, ani zmanipulować. Nie zmienię tego zdania pod wpływem kogokolwiek. Wtedy te wszystkie czynniki wskazywały na to, że ta walka musi być przerwana. Tym bardziej, że ja poczułem też pytając go wcześniej, czy szuka kontrowersji. (…) Zadałem pytanie, czy nie chce walczyć, dostałem odpowiedź, że nie. Nie mową, ale gestem takiego zniechęcenia.

Sędzia główny FAME MMA odniósł się także do zakazu ze strony prezesa FEN.

Tam doszło do tego nawet, że nie będę sędziował na gali FEN. No ja powiem tylko tyle, że ja nie sędziowałem tam ostatnio 3 lata temu. Jeden raz, gdy inny sędzia, z którym współpracuje Paweł nie mógł tam pracować.

Cały materiał wideo poniżej:

Zobacz także:

Khalidov o komentarzach w internecie po walce z Pudzianem: Nie kopcie człowieka, który przegrał!

Na kanale ”Klatka po klatce” pojawiła się rozmowa z Mamedem Khalidovem. Były mistrz KSW w rozmowie z Arturem Mazurem ponownie został zapytany o komentarze, które pojawiały się po jego ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zapewnia, że najbardziej w tej sytuacji oberwało się Pudzianowskiemu.

Gala Fight Club II już kwietniu. Znamy pierwszych uczestników

Już 23 kwietnia odbędzie się gala Fight Club II. Poznaliśmy już pierwszych uczestników tego wydarzenia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis