MMA PLFAME MMASędzia główny FAME MMA otwarcie krytykuje walki w budce telefonicznej: Jest to mocna przesada!

Sędzia główny FAME MMA otwarcie krytykuje walki w budce telefonicznej: Jest to mocna przesada!

Na ostatniej gali PRIME SHOW MMA 3 odbyła się “walka” w budce telefonicznej, gdzie zmierzyli się Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak i Jakub Lasik. Wydarzenie to zbiera różne opinie. Sędzia główny FAME MMA Piotr Jarosz otwarcie skrytykował takie przedsięwzięcie.

Sędzia główny FAME MMA otwarcie krytykuje walki w budce telefonicznej: Jest to mocna przesada!
Foto: Sędzia główny FAME MMA otwarcie krytykuje walki w budce telefonicznej: Jest to mocna przesada!

Ten pojedynek nie potrwał długo. Kamerzysta szybko rozprawił się z Lasikiem, który po kilku ciosach z łokcia nie chciał już walczyć. Sędzią walki był Piotr Michalak, któremu nie podobała się postawa Jakuba. Nawoływał, aby ten wstawał, lecz po kilku sekundach znów uginał się pod łokciami Wawrzyniaka.

Sędzia główny FAME MMA krytycznie o walce w budce

To była pierwsza tego typu “walka” w Polsce. PRIME zaczerpnęło pomysł od zagranicznej organizacji Fight Circus. Co ciekawe, kiedyś podczas jednego z lajwów Boxdel zapowiadał, że FAME w przyszłości będzie w stanie zrealizować takie starcie. Czasu trochę już minęło, a pomysł poszedł jednak w odstawkę.

Nieprzychylnie na ten temat patrzy znany z gal KSW czy FAME MMA sędzia, który zabrał głos na Instagramie, gdzie odpowiadał na pytanie jednego z internautów:

Nigdy nie przekroczę pewnych granic!!! Jest to mocna przesada a osoby uczestniczące w tym wydarzeniu również są odpowiedzialne za pogłębianie głupoty. Świat oszalał. Myślę, że w końcu ktoś powstrzyma Prezesa i ludzi, którzy to robią.

– przekazał na Instagramie Piotr Jarosz.

Kolejna gala PRIME SHOW MMA 4 zaplanowana jest na 26 listopada 2022 roku w Szczecinie. Wystąpią na niej m.in. Don Kasjo i Popek, a także Esmeralda Godlewska i Zusje. Nie zabraknie także debiutu byłej mistrzyni świata w boksie Ewy Piątkowskiej, która skrzyżuje rękawice z Anną Andrzejewską.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis