MMA PLFENSebastian Romanowski vs. Jonas Magard na FEN 31. W stawce mistrzowski pas!

Sebastian Romanowski vs. Jonas Magard na FEN 31. W stawce mistrzowski pas!

Foto: FEN

Sebastian Romanowski (14-8-1, 4 KO, 2 SUB) podejmie Jonasa Magarda (11-4, 1 KO, 6 SUB) na gali FEN 31: LOTOS Fight Night. Stawką jego pojedynku będzie pas FEN w kategorii koguciej.

Gala FEN 31: LOTOS Fight Night sponsorowana jest przez ENERGA Grupa Orlen.

Romanowski udanie przywitał się z federacją podczas gali FEN 27, gdy pokonał na pełnym dystansie Limę Diasa. Wojownik z zachodniego pomorza to jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych zawodników w Polsce w kategorii koguciej. „Szczena” w przeszłości walczył również w dywizji piórkowej, więc wie, w jaki sposób mierzyć się z fighterami o lepszych warunkach fizycznych. Pod koniec 2017 roku Romanowski wygrał dzięki jednogłośnej decyzji sędziów z Evgenim Ryazanowem. Po przerwie od zawodowych startów spowodowanej kontuzją wrócił do rywalizacji w klatce pokonując Nikołaja Kondratuka.

Magard ma 28 lat i pochodzi z Danii. „Shark” wygrał w marcu 2020 roku swoją walkę na gali Cage Warriors z niepokonanym wcześniej Liamem Gittinsem. Wcześniej jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył z Diego Barbosą na gali BAMMA 34. „Japoński krawat” – taką techniką Magard poddał w 2. rundzie Michaila Chrisopoulusa na ACB 75. 7 z 11 pojedynków Duńczyk skończył przed czasem.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Różal wraca! Czekacie?

Marcin Różalski już jutro zawalczy na gołe pięści. Zobaczcie co powiedział Marcin przed starciem z legendarnym Joshem Barnettem

Fabricio Werdum blisko Bellatora! Będzie rewanż z Fedorem?

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum blisko Bellatora! Brazylijczyk w rozmowie z AG Fight przyznał, że chętnie dołączy do organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera i chce tam zakończyć swoją karierę.