MMA PLarmia fight nightSebastian Rajewski vs. Maciej Kierzkowski na Armia Fight Night 7

Sebastian Rajewski vs. Maciej Kierzkowski na Armia Fight Night 7

Kolejna walka ląduje w rozpisce gali Armia Fight Night 7! Autor jednego z najbardziej spektakularnych nokautów tego roku w polskim MMA Maciej Kierzkowski (2-2, 2 KO) zmierzy się z jednym z przedstawicieli słynnego “rodzinnego klanu” sportów walki Sebastianem Rajewskim (6-5, 2 KO). Gala AFN 7 odbędzie się już 5 października w Lublinie.

Kierzkowski ma na swoim koncie tylko cztery pojedynki zawodowe, ale już po raz piąty wejdzie do klatki organizacji Armia Fight Night. Wszystko za sprawą występów także na zasadach półzawodowych. Do tej pory zawodnik z Siedlec w organizacji zapisał na swoim koncie trzy zwycięstwa i dwie porażki.

Zdecydowanie wizytówką Kierzkowskiego jest spektakularny nokaut, którym popisał się podczas 5. edycji. W widowiskowym i niezwykle brutalnym stylu posłał na deski Tsotne Darchię, a jego wyczyn w internecie obiegł niemalże cały świat zbierając przy tym wysokie noty za styl.

24-letni zawodnik powróci do klatki podrażniony porażką w walce z Piotrem Przepiórką, w której nie zaprezentował pełni swoich umiejętności. Teraz, 5 października w Lublinie, przyjdzie mu zmierzyć się z najbardziej doświadczonym w jego zawodowej karierze Rajewskim.

Reprezentant klubu Czerwony Smok Poznań po słabszym momencie w karierze powrócił dwoma wygranymi na odpowiednie tory i ponownie mocno uwierzył w swoje umiejętności. Codziennie na sali szlifuje swoje umiejętności z m.in. Borysem Mańkowskim czy Mateuszem Gamrotem, a nazwisko “Rajewski” to przecież od lat gwarancja emocji stojących na najwyższym poziomie.

Walka zakontraktowana została w limicie kategorii średniej.

Aktualna karta walk Armia Fight Night 7:

k. ciężka: Sławomir Rawiński vs Dominik Dąbrowski (0-0)

k. kogucia: Sylwester Miller (6-3, 5 SUB) vs Dawid Pasternak (8-4, 4 KO, 1 SUB)

k. piórkowa: Mansur Azhiev (7-2-1NC, 1 KO, 1 SUB) vs Adrian Kępa (6-3, 3 KO, 2 SUB)

k. lekka: Sebastian Rajewski (6-5, 2 KO) vs Maciej Kierzkowski (2-2, 2 KO)

O gali Armia Fight Night 7

Wyjątkowa, siódma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 5 października w Lublinie, w drugą rocznicę powstania organizacji.

W 2017 roku na polskiej scenie MMA pojawił się zupełnie nowy projekt – gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie od samego początku zwróciło uwagę całej, sportowej Polski. Sześć poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

W drugą rocznicę powstania organizacji czeka nas coś absolutnie wyjątkowego na skalę światową. W klatce MMA zmierzą się reprezentanci wszystkich rodzajów sił zbrojnych Wojska Polskiego, a także żołnierze pod banderą amerykańską!

Hala MOSiR w Lublinie po raz pierwszy gościć będzie znamienitych gości z całego świata, a kilkanaście walk na zasadach MMA i K-1 dostarczą rozrywki na najwyższym poziomie wszystkim tym, którzy zdecydują się uczestniczyć w tym historycznym wydarzeniu.

5 października na lubelskiej hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich czekają nas prawdziwe, sportowe wojny.

Bilety już dostępne w sprzedaży na eventim.pl.

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.