MMA PLKSWSebastian Przybysz świętuje mistrzostwo KSW! To prawdziwy “partymaker” [WIDEO]

Sebastian Przybysz świętuje mistrzostwo KSW! To prawdziwy “partymaker” [WIDEO]

Sebastian Przybysz świętuje mistrzostwo KSW! Polak na ostatniej gali KSW 59 pokonał decyzją sędziów Antuna Racica i został nowym czempionem w wadze koguciej. 27-latek dzierży zatem pas mistrzowski jednej z największych organizacji MMA na świecie.

Sukces Przybysza jest ogromny, więc sam postanowił go uczcić w kolejnym niecodziennym materiale, jaki opublikował w mediach społecznościowych.

Przybysz swojego ostatniego rywala nazywał “party killerem”, podczas gdy sam jest “party makerem”, co widać na załączonym niżej wideo.

Sebastian Przybysz świętuje mistrzostwo KSW! To prawdziwy “partymaker” [WIDEO]

To nie pierwszy tego typu nagrany materiał przez Polaka. Wcześniej Sebastian Przybysz opublikował między innymi… “nielegalne walki karłów”:

Co ciekawe, Sebastian Przybysz doczekał się nawet “highligtu” ze swoimi pozasportowymi akcjami. W sieci pojawiła się nawet kompilacja z tego typu inicjatywami, w które mistrz KSW się zaangażował.

Jak Wam się to podoba? Chyba będzie trzeba ten materiał zaktualizować!

Zobacz także:

Aleksandar Ilić vs. Tomasz Jakubiec na KSW 60

Widowiskowo walczący stójkowicz z Bałkanów, Aleksandar Ilić (12-4, 8 KO, 2 Sub) ponownie pojawi się w klatce KSW 24 kwietnia. Na gali KSW 60 rywalem „Jokera” będzie Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub). Starcie odbędzie się w limicie kategorii średniej.

”Syntol” poznał rywala! Mamy walkę wieczoru gali Najmana MMA VIP 2!

Już w czerwcu odbędzie się druga edycja MMA VIP organizowana przez Marcina Najmana. W tym momencie poznaliśmy walkę wieczoru nadchodzącego wydarzenia. Jednym z bohaterów będzie Szymon Komandos zwany jako ”Syntol”.

Mariusz Pudzianowski o Najmanie: W show biznesie fenomen!

Mariusz Pudzianowski (14-7) pojawił się we wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego. Padło tam pytanie o Marcina Najmana, z którym 44-latek mierzył się w zawodowym debiucie.