MMA PLKSWSebastian Przybysz oraz Krystian Kaszubowski nowymi zawodnikami Shocker MMA Solutions!

Sebastian Przybysz oraz Krystian Kaszubowski nowymi zawodnikami Shocker MMA Solutions!


Dwóch zawodników klubu Mighty Bulls Gdynia – Sebastian Przybysz oraz Krystian Kaszubowski – podpisało kontrakt z nowym menadżerem. Od wczoraj interesy zawodników reprezentuje stajnia Shocker MMA Solutions.

Sebastian Przybysz (8-2) to aktualny mistrz KSW w wadze koguciej, który już za niecałe 2 tygodnie stanie do pierwszej obrony pasa w pojedynku z Bruno Santosem. Będzie to dla „Sebicia” siódma walka w największej federacji w Europie. Swoje trofeum zdobył na gali KSW 59, gdzie po doskonałej walce odebrał tytuł Antunowi Raciciowi odprawiając go na pełnym dystansie.

Krystian Kaszubowski (9-2) stoczył do tej pory sześć pojedynków w organizacji KSW. Dwa szybkie zwycięstwa nad Heinze i Michalskim doprowadziły 27-latka do walki o pas kategorii półśredniej. Na gali KSW 49 stanął do największego wyzwania w karierze w osobie Roberto Soldicia, jednak po zaledwie 85 sekundach został znokautowany przez Chorwata. Wrócił na ścieżkę zwycięstw pojedynkami z Truščkiem oraz Kamieniarzem, których wypunktował na pełnym dystansie. Swoją ostatnią walkę stoczył na gali KSW 59, gdzie przegrał z Michałem Pietrzakiem.

Przybysz oraz Kaszubowski w Shocker MMA!

Wczoraj za pośrednictwem swojego Twittera, właściciel stajni Shocker MMA – Artur Ostaszewski poinformował, że od tej pory będzie odpowiadał za interesy Przybysza oraz Kaszubowskiego.

Zobacz także:

Jake Paul dogadany na walkę z Furym! “Odbędzie się pod koniec listopada albo w grudniu”

Popularny amerykański youtuber i pogromca byłych mistrzów MMA, czym doprowadza do szału “hardkorowych fanów” – Jake Paul dogadany na walkę z Furym! Nie jest to może informacja szokująca, bo o tej walce mówiło się od dawna!

Szczena komentuje zatrzymanie przed walką z Najmanem: Do tej pory boję się wyjść z domu! [WIDEO]

Ryszard Dąbrowski w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatnie zamieszanie. ”Szczena” został zatrzymany przez policję po awanturze domowej. Zawodnik MMA VIP gwarantuje, że nie podniósł ręki na swoją rodzinę i postanowił wytłumaczyć całą sytuację.

Bracia Tyburscy gotowi na wyzwania! Związali się z… grupą Artnox!

Do bardzo ciekawego transferu doszło dzisiaj w środowisku MMA. Bracia Tyburscy – Paweł i Piotr podpisali kontrakt ze stajnią menadżerską Artnox Fight Sport.