Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLCiekawostkiSean Strickland odpowiada Błachowiczowi w sprawie wojny w Ukrainie: Niemcy w 35 dni zajęły Polskę!

Sean Strickland odpowiada Błachowiczowi w sprawie wojny w Ukrainie: Niemcy w 35 dni zajęły Polskę!

Wyrastający na najmniej lubianego w Polsce zawodnika UFC Sean Strickland odpowiada Janowi Błachowiczowi w sprawie wojny w Ukrainie. Amerykanin przywołał sytuację naszego kraju w trakcie drugiej wojny światowej.

Sean Strickland odpowiada Błachowiczowi

Wymiana między Stricklandem a Błachowiczem zaczęła się od tego, że Amerykanin zasugerował, by Ukraińcy klęknęli przed Rosją i poddali się w trwającej wojnie. Polak odpowiedział sugerując Stricklandowi, że temu z łatwością przychodzi mówienie o czyjejś niepodległości i że nie zrozumie wschodnioeuropejczyków, którzy gotowi są przelać krew za wolność.

Teraz Polak doczekał się odpowiedzi.

Sean Strickland odpowiada Błachowiczowi w sprawie wojny w Ukrainie

Zanim jednak ona nadeszła to minęło kilka dni. Kilka dni potrzebnych Stricklandowi, by nieco zaznajomić się z historią Polski. Nie wiadomo czy wiedzę Amerykanin czerpał z książek czy z komentarzy w internecie, ale odpowiedział on Błachowiczowi w taki sposób:

“Niemcy w 35 dni zajęły Polskę i przejęły nad nią kontrolę. Jedynym powodem, dzięki któremu Polska istnieje jest II Wojna Światowa. Polska nie jest Ukrainą. Ich dzieci będą mieszkać w zagruzowanej Ukrainie będącej pod flagą rosyjską przez 5 lat. To jest koszt tego wszystkiego. Sankcje wobec Rosji to sankcje wobec Ukrainy!”

Zobacz także:

Artur Gwóźdź odpowiada na słowa Michała Pasternaka! Co wy na to?

Michał Pasternak w sobotę obronił pas MMA VIP i w wywiadzie zdradził, że chętnie zmierzy się z Arturem Gwoździem. Długo na odpowiedź menedżera Artnox Fight Sport nie musieliśmy czekać. 

Jacek Murański ogląda i komentuje walkę Najmana z Miśkiem z Nadarzynem! Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem oglądnął wczorajszym pojedynek Marcina Najmana. Przy okazji ”Muran” skomentował zwycięstwo ”El Testosterona”. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do takiego starcia bądź częstochowianin zmierzy się z jego synem – Mateuszem.

Rosyjski weteran MMA krytykuje Usyka: Zanim coś powiesz powinieneś to dokładnie przemyśleć!

Alexander Shlemenko (62-13) rosyjski weteran MMA postanowił zabrać głos. 37-latek skrytykował uznanych ukraińskich pięściarzy oraz mistrza organizacji Bellator – Yaroslava Amosova (26-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis