MMA PLUFCSean Strickland atakuje Luka Rockholda: Nie musimy walczyć w klatce, złapię cię ci**o na parkingu!

Sean Strickland atakuje Luka Rockholda: Nie musimy walczyć w klatce, złapię cię ci**o na parkingu!

Sean Strickland atakuje Luka Rockholda, z którym ma zmierzyć się na gali UFC 268, zaplanowanej na dzień 6 listopada w nowojorskiej Madison Square Garden.

“Tarzan” opublikował w mediach społecznościowych wideo, w którym odniósł się do słów Rockholda, który nazwał go “jebanym idiotą” sugerując, że ten jest człowiekiem, który gada wszystko, co mu tylko ślina na język przyniesie.

Teraz Rockhold doczekał się odpowiedzi.

Sean Strickland atakuje Luka Rockholda: Nie musimy walczyć w klatce, złapię cię ci**o na parkingu!

Strickland jest krótko po wygranej nad Uriahem Hallem, którego pokonał w walce wieczoru gali UFC on ESPN 28. Teraz czeka go kolejne wielkie wyzwanie w postaci starcia z byłym mistrzem wagi średniej.

Choć dla samego Stricklanda, walki w oktagonie nie musi być, ale ważne, by trafić kiedyś na samego Rockholda:

“Wszystko co mówi, to może być prawdą. Ale powiem ci jedno: ja i ty nie musimy nigdzie walczyć. Nie obchodzi mnie walka w klatce ze względu na ego. Lubię zarabiać na czymś co lubię robić. Ale nie może być tak, że będziesz kręcił się wokół mnie i będziesz biegał z tymi swoimi pierdolonymi ustami i ja cię nie spotkam, żeby nie zdzielić w twarz.

Nie musimy walczyć w klatce, ale złapię cię cipo na parkingu. Podejdę do Ciebie i uderzę cię w twarz. A ty cipo po wszystkim zadzwonisz po gliny. Jesteś zarozumiałym sukinsynem i jestem w stanie ponieść konsekwencje pobicia tylko i wyłącznie dlatego, żeby zobaczyć jak twoja głowa odbija się od ziemi.”

Zobacz także:

Karolina Kowalkiewicz przed UFC 265: Czuję się jak przed moim zawodowym debiutem

Karolina Kowalkiewicz w najbliższy weekend na gali UFC 265 powróci do startów po półtorarocznej przerwie spowodowanej dramatyczną kontuzją oka. Polka w ostatnim pojedynku z Xiaonan Yan doznała złamania kości oczodołu i miała poważny problem ze wzrokiem.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

Sharks Attack robi kolejną galę! Tym razem w Ciechanowie!

Sharks Attack nie zwalnia tempa. Po świetnej gali w Grudziądzu, tym razem zobaczymy się w Ciechanowie. Już 16 października 2021 roku w oktagon „Rekinów” wejdą – piękne, niebezpieczne i bardzo utalentowane zawodniczki MMA i K1.

Paweł Jóźwiak o Najmanie: Wyślę tę “ikonę” na emeryturę, z której już nie wróci nigdy!

Prezes FEN Paweł Jóźwiak złapał odpowiednie flow i używa go w wypowiedziach o Marcinie Najmanie. Przypominamy, że obaj rzucili sobie wyzwanie do walki w klatce.