MMA PLUFCSean O’Malley atakuje Petra Yana. Mówi o syndromie “niskich ludzi”!

Sean O’Malley atakuje Petra Yana. Mówi o syndromie “niskich ludzi”!

Foto: Instagram
Foto: Instagram

Sean O’Malley atakuje Petra Yana. Amerykanin ewidentnie obrał cel, jakim jest nowy mistrz wagi koguciej UFC. “Suga” o Rosjaninie mówi jak o osobie, która cierpi na syndrom “niskich ludzi”.

O’Malley nie jest jeszcze w TOP 10 wagi koguciej UFC, ale o ekscentrycznym zawodniku już jest głośno. Amerykanin jest niepokonany w zawodowych startach, a przy tym robi sporo szumu przed swoimi walkami.

Sean O’Malley atakuje Petra Yana. Mówi o syndromie “niskich ludzi”!

Amerykanin jest aktywny w mediach społecznościowych, i nie tylko. Tam skupia się na wbijaniu szpileczek najlepszemu obecnie zawodnikowi wagi koguciej UFC:

“Z pewnością jestem zawodnikiem, o którym jest najgłośniej w dywizji koguciej. Mówię wiele rzeczy o Petrze Yanie czy Henrym Cejudo i wszyscy ci kolesie odpowiadają na moje słowa. Wszyscy wiedzą, że moja walka z Yanem to realistyczny plan. Nie bierzcie tego jako żartu. To poważna sprawa. Wyraźnie wszedłem do głowy Petra czy Pete-R, jakkolwiek go nazywacie. Jestem w jego głowie. Myśli o mnie. Pewnie jest tak, że budzi się każdego ranka i prosi kogoś o pomoc w tweetowaniu.”

O’Malley dodał, że Petr Yan, który zdobył pas mistrzowski wagi koguciej nokautując na UFC 251 Jose Aldo cierpi na syndrom “niskiego mężczyzny”:

“To nic osobistego. Ci faceci mówią wszystko, mogą zrobić wszystko, ale nic z tego nie jest sprawą osobistą. To wszystko to biznes. Moje tweety w mediach społecznościowych to też biznes. Niscy ludzie tacy jak Petr Yan czy Henry Cejudo mają syndrom “niskiego mężczyzny” i złoszczą się, jak ich tak się nazywa.”

Kontrowersyjny Amerykanin wyznał także, kto jest jego idolem, jeśli chodzi o trash talking w MMA:

“Dla mnie to zawsze jest biznes. Conor McGregor robił to dobrze, dopóki nie walczył z Khabibem. Wtedy to się zrobiło zbyt osobiste. Po walce Khabiba z Conorem nauczyłem się tego, że nie można trash talkingu traktować zbyt osobiście. Zawsze uczyłem się od tych, którzy o tym wiedzieli. Chael Sonnen, Conor McGregor, ci goście wiedzą jak sprzedawać walki.”

Zobacz także:

Sześciolatek nagrodzony pasem WBC! Uratował siostrę przed agresywnym psem!

Słynny sześciolatek Bridger Walker został nagrodzony pasem WBC! O sprawie z jego udziałem pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Chłopiec uratował swoją siostrę przed agresywnym psem, ale przy tym został brutalnie pogryziony.