MMA PLBellatorScott Coker: Wygrany z walki Nemkov vs Anderson jest najlepszym półciężkim na świecie. Polacy: No i nie podobasz mi się!

Scott Coker: Wygrany z walki Nemkov vs Anderson jest najlepszym półciężkim na świecie. Polacy: No i nie podobasz mi się!

Prezes organizacji Bellator MMA – Scott Coker przyznał, że wygrany z Grand Prix wagi półciężkiej, gdzie w finale zmierzą się Vadim Nemkov i Corey Anderson będzie w jego oczach najlepszym zawodnikiem tej kategorii wagowej na globie.

Vadim Nemkov i Corey Anderson wywalczyli sobie miejsce w finale turnieju na minionej gali Bellator 268. Tam Nemkov poddał kimurą Julisa Anglickasa, a Anderson szybko znokautował Ryana Badera.

Scott Coker: Wygrany z walki Nemkov vs Anderson jest najlepszym półciężkim na świecie. Polacy: No i nie podobasz mi się!

Finałem tego turnieju mocno podjarał się prezes Bellatora, Scott Coker. Amerykanin – w sumie jak to na promotora przystało – zapewniał kibiców, że w jego oczach wygrany z walki Nemkov vs Anderson będzie obecnie najlepszym zawodnikiem wagi półciężkiej na świecie.

Z tą tezą oczywiście nie zgodzimy się my, Polacy. Według większości z nas, najlepszym obecnie zawodnikiem wagi półciężkiej jest mistrz UFC – Jan Błachowicz (który zresztą wygraną nad Andersonem wyrzucił go kilka lat temu z UFC). Polak już pod koniec miesiąca na gali UFC 267 będzie bronił mistrzowskiego tytułu w pojedynku z Gloverem Teixeirą.

A podsumowanie gali Bellator 268 okiem Scotta Cokera możecie sprawdzić poniżej:

Zobacz także:

Bellator 268 – wyniki

Kolejna gala Bellator MMA odbędzie się w Phoenix. Główną atrakcją będą tam dwa starcie półfinałowe Grand Prix wagi półciężkiej.

ONE Championship: First Strike. Co za kopnięcie! Superbon mistrzem po piekielnym nokaucie na Petrosyanie [WIDEO]

W Singapurze odbyła się gala ONE Championship: First Strike. Tym razem azjatycki gigant zorganizował wydarzenie oparte na walkach kickbokserskich. Poznaliśmy też pierwszego mistrza kategorii piórkowej. Stało się to w sposób naprawdę spektakularny i brutalny!

FEN 36: Mateusz Rębecki ekspresowo pokonał Felipe Maię [WIDEO]

Mateusz Rębecki (14-1) błyskawicznie pokonał Felipe Maię (10-6) w walce wieczoru gali FEN 36 i po raz szósty obronił pas wagi lekkiej.