MMA PLKSWScott Askham przedłużył kontrakt z KSW: To zdecydowanie najlepsze miejsce do rywalizacji

Scott Askham przedłużył kontrakt z KSW: To zdecydowanie najlepsze miejsce do rywalizacji

Scott Askham przedłużył kontrakt z KSW. Aktualny mistrz wagi średniej na dłużej związał się z największą organizacją mieszanych sztuk walki w Europie.

Askham idzie przez organizację KSW jak prawdziwa burza. Po raz pierwszy zawalczył w okrągłej klatce w marcu roku 2018 i zmierzył się wówczas z Michałem Materlą, którego rozgromił dosłownie w nieco ponad minutę.

W drugiej walce dla największej europejskiej marki MMA stanął naprzeciwko Marcin Wójcika, ale i jego odprawił błyskawicznie potężnymi kopnięciami na korpus. Starcie to było częścią turnieju o prymat w kategorii średniej. Co ciekawe, w finale Askham spotkał się ponownie z Michałem Materlą. Tym razem Polak dał zdecydowanie mocniejszy odpór Anglikowi, ale ostatecznie to ponownie Scott znokautował Michała. Tym samym na biodrach Askhama zawisł pas mistrzowski organizacji KSW.

W swoim ostatnim boju Askham zmierzył się z prawdziwą legendą MMA nad Wisłą, Mamedem Khalidovem, i wygrał z nim jednogłośną decyzją sędziów.

Scott Askham przedłużył kontrakt z KSW: To zdecydowanie najlepsze miejsce do rywalizacji

Aktualnie 32-latek oczekuje na obronę pasa mistrzowskiego i jak sam mówi, jest bardzo zadowolony z przedłużenia współpracy z KSW.

– Jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogę ponownie podpisać kontrakt z KSW – powiedział Askham. – W swojej karierze walczyłem na całym świecie, ale to KSW jest zdecydowanie najlepszym miejscem do rywalizacji. Jako mistrz KSW wagi średniej zamierzam bronić mojego pas przez długi czas.

Happy to announce I have signed a new multi fight deal with @ksw_mma ! Here to stay!! I’d like to thank the fans, @…

Opublikowany przez Scott Askham Poniedziałek, 24 sierpnia 2020

Zobacz także:

Ciężkie zadanie przed Łopaczykiem! Zaskoczy?

Reprezentant WCA Fight Team najbliższy pojedynek stoczy w Niemczech. Będzie to świetnie obsadzony turniej, sami zobaczcie.

Jan Błachowicz o Paulo Coście: Zastanawiam się jak to jest, że USADA go jeszcze nie złapała!

Jan Błachowicz (26-8) swój najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego szóstego września. Podczas UFC 253 dojdzie do historycznej chwili. Polak stanie przed szansą zdobycia prawowitego pasa w kategorii półciężkiej. Zapytaliśmy Błachowicza o jego typ na walkę wieczoru zbliżającej się gali.

Kasjo obraża Normana Parke po angielsku i zapowiada walkę o MILION dolarów!

Kasjo obraża Normana Parke. W internecie nie milkną echa dotyczące potencjalnego starcia byłego mistrza KSW – Normana Parke z gwiazdą FAME MMA – Don Kasjo.