MMA PLKSWScott Askham przed starciem z Khalidovem na KSW 55: To będzie ostatnia walka w karierze Mameda! [WIDEO]

Scott Askham przed starciem z Khalidovem na KSW 55: To będzie ostatnia walka w karierze Mameda! [WIDEO]

Scott Askham (19-4) jest pewny swego przed sobotnim rewanżem z Mamedem Khalidovem (34-7-2). Brytyjczyk ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Mamedzie przed walką o pas na KSW 55.

Scott Askham od trzech lat nie znalazł pogromcy w klatce i z każdą kolejną walką udowadnia jak mocnym i niebezpiecznym jest zawodnikiem. Gdy wchodził do organizacji KSW miał za sobą trudniejszy okres w karierze. W okrągłej klatce największej marki MMA w Europie pokazał jednak, że cały czas stać go na wiele.

Scott Askham zapewnia: Widzę jak zachowuje się przed kamerami, a jaki jest w stosunku do mnie!

Scott Askham (19-4) ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Mamedzie Khalidovie (34-7-2). Aktualny mistrz wagi średniej zapewnia, że olsztynianin zachowuje się inaczej przed kamerami, a inaczej w stosunku do niego.

Wiem jaki jest Mamed. On tutaj przed kamerami jest super fajny, się śmieje i dla was gra takiego dobrego gościa. On gra dlatego, że jest aktorem. Grał zresztą w filmach, więc możemy powiedzieć, że na pewno jest aktorem. Widzę jak zachowuje się przed kamerami, a jaki jest w stosunku do mnie jak, gdzieś za kulisami próbuje mnie poniżać, wejść pod moją skórę i zachowuje się w taki sposób, który jest brakiem szacunku dla mnie. Po prostu ja go przejrzałem na wylot. Widzę jak on się zachowuje i gra. Nie lubię go z tego powodu. 

Cała rozmowa poniżej:

Konfrontacja z Mamedem Khalidovem, byłym mistrzem wagi średniej, który zwakował pas w roku 2018 wydawała się być nieunikniona. Mamed wcześniej zdecydował się zawiesić karierę, ale ostatecznie wrócił specjalnie na walkę ze Scottem. I tak w grudniu roku 2019 Askham stanął w klatce KSW naprzeciwko legendy organizacji i polskiego MMA.

Tym razem Anglik nie postawił na brutalne ataki, ale bardzo mądrze zdecydował się na przenoszenie starcia do parteru i kontrolowanie Mameda w tej płaszczyźnie walki. Plan na pojedynek okazał się strzałem w dziesiątkę i Khalidov ostatecznie musiał uznać wyższość rywala. Teraz jednak będzie chciał się zrewanżować i zdecydowanie wygrać z Anglikiem.

Zobacz także:

Skandaliczna sytuacja w Polskim boksie! Co wy o tym sądzicie?

Choć gala Tomasza Babilońskiego była już w wakacje to dalej nie jest uwzględniona! Tak to prawda gala z walką wieczoru Runowski vs Rutkowski nie została uwzględniona w najważniejszym bokserskim serwisie

Najman zapowiada premierę swojej biografii! Zaskoczeni?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w mediach społecznościowych zdradził, że już niebawem pojawi się premiera jego biografii. Zobaczcie szczegóły