MMA PLMarcin NajmanSatisch nie odpuszcza i apeluje do Najmana: Ten weteran polskiej dumy ucieka przede mną!

Satisch nie odpuszcza i apeluje do Najmana: Ten weteran polskiej dumy ucieka przede mną!

Satisch Jhamai nie zamierza odpuszczać! Reprezentant Indii za pomocą mediów społecznościowych apeluje o rewanż z Marcinem Najmanem.

Trzeba dodać, że częstochowianin obiecał rewanżowy pojedynek. W obecnej sytuacji ”El Testosteron” nie widzi szans na takie rozwiązanie, ponieważ postanowił zakończyć karierę.

41-latek ostatni pojedynek stoczył trzynastego lutego. Była to walka wieczoru pierwszej edycji MMA VIP. Najman w drugiej rundzie przegrał przed czasem z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Satisch nie odpuszcza!

Satisch Jhamai ma nadzieje, że Marcin Najman dotrzyma słowa i już niebawem dojdzie do ich rewanżowego starcia. Reprezentant Indii gwarantuje, że może to być formuła K-1 bądź MMA.

Ten weteran polskiej Dumy ucieka przede mną i nie dotrzymał słowa! Wiedziałeś, że kończysz to powinieneś walczyć ze mną. Taką umowę zawarliśmy. Dwie walki!! Marcin Najman nie stchórz i walcz ze mną jak mężczyzna! Możemy walczyć na zasadach K-1 lub MMA!

Marcin Najman , come out, come out, where ever you are!We had a gentlemans agreement!!!We got a score to settle!

Posted by Satisch Jhamai on Wednesday, February 24, 2021

Marcin Najman , I cannot find you, come out, come out, where ever you are and lets fight! A gentlemans agreement is unbreakable, so lets do this fight!!!

Posted by Satisch Jhamai on Thursday, February 18, 2021

Na odpowiedź Marcina Najmana nie musieliśmy długo czekać. ”El Testosteron” ponownie mógł popisać się swoim angielskim.

Zobacz także:

Dymy na ważeniu GROMDA 4! Oglądaliście?

Jesteśmy po ceremonii ważenia przed piątkową galą GROMDA 4. Nie brakowało emocji pomiędzy Kacprem Miklaszem, a Piotrem Półchłopkiem. Wkroczyć musiała ochrona!

Kizo pokazał tajną broń na Popka! To dobry pomysł?

Już 6 marca odbędzie się kolejna gala organizacji Fame MMA. Poznański lider na rynku walk celebrytów po raz kolejny proponuje bardzo interesującą kartę walk.