MMA PLFAME MMASarius miał zawalczyć z Normanem Parke! Raper mocno o “Storminie”: Pasowałoby się dobrze zachować, a nie jak faja! [WIDEO]

Sarius miał zawalczyć z Normanem Parke! Raper mocno o “Storminie”: Pasowałoby się dobrze zachować, a nie jak faja! [WIDEO]

Sarius udzielił nam wywiadu po pierwszej konferencji przed FAME MMA 15, w którym poruszonych zostało wiele kwestii. Jedną z nich był temat Normana Parke’a, który – jak się okazuje – miał być rywalem rapera na nadchodzącej gali.

Sarius miał zawalczyć z Normanem Parke! Raper mocno o
Foto: MMAplTV/YouTube

Marcin Wrzosek ledwo rozprawił się z ogromnym Piotrem “Ochroniarzem oszusta z Tindera” Kałuskim i około miesiąc później wraca do FAME MMA, aby na gali nr 15 zmierzyć się z raperem Sariusem.

Według doniesień pierwszym rywalem Mariusza Gollinga miał być “Don Kasjo”. Wspomnianą walkę zestawiano jeszcze kilka gal temu. Miała odbyć się najprawdopodobniej na FAME MMA 13, lecz Życiński wybrał inną drogę. Drogę włodarza PRIME SHOW MMA.

Sarius miał zmierzyć się z Normanem Parke!

Już dopięty był bój Sariusa z Normanem Parke na zasadach bokserskich, ale wynikło wiele nieporozumień związanych z Irlandczykiem z Północy. Ostatecznie to były mistrz KSW zmierzy się z artystą.

Nie chcę wchodzić w nie moje sprawy. Mnie interesuje tylko, że nie wyszedł. Boli mnie to, bo robiłem wagę. Pomijając wszystkie aspekty sportowe… Ze świata, w którym ja przebywam, to podstawowy szacunek do drugiego człowieka musi być. Jak masz wiadomość, że na drugim końcu polski jest typ, który tnie wagę i się przygotowuje, to pasowałoby się dobrze zachować, a nie jak jakaś faja. I tylko tyle. Nie chcę tego roztrząsać. Mam przeciwnika, walka jest przede mną. Nie chcę żyć tym, co było.

Cały wywiad z raperem Sariusem po pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 15 dostępny poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis