MMA PLUFCSantiago Ponzinibbio wraca! Jego rywalem niepokonany prospekt!

Santiago Ponzinibbio wraca! Jego rywalem niepokonany prospekt!

Foto: UFC

Do niedawna typowany na murowanego kandydata na pretendenta do tytułu mistrzowskiego wagi półśredniej Santiago Ponzinibbio wraca do oktagonu UFC! Przed nim bardzo trudne zadanie!

Argentyńczyk wystąpi 5 czerwca na gali UFC on ESPN. Jego przeciwnikiem będzie niepokonany jak dotąd prospekt Miguel Baeza.

O zestawieniu tym poinformował portal MMAjunkie.com.

Santiago Ponzinibbio wraca! Jego rywalem niepokonany prospekt!

Argentyńczyk po powrocie po długotrwałej kontuzji stracił swoją serię siedmiu zwycięstw z rzędu. Ponzinibbio w styczniu tego roku niespodziewanie przegrał przez nokaut z Li Jingliangiem. Teraz będzie próbował się odbudować.

A jego przeciwnikiem będzie schodząca gwiazda Miguel Baeza, który posiada rekord 10-0, w tym 3-0 w UFC. Zawodnik ten ostatni raz walczył w listopadzie zeszłego roku. Tam na gali UFC on ESON 18 poddał duszeniem w drugiej rundzie Takashiego Sato. Walka z Ponzinibbio będzie dla niego największym testem w karierze.

Poniżej aktualna karta walk gali UFC zaplanowanej na 5 czerwca:

Muslim Salikhov vs. Francisco Trinaldo
Walt Harris vs. Marcin Tybura
Tanner Boser vs. Ilir Latifi
Manon Fiorot vs. Maryna Moroz
Sean Woodson vs. Youssef Zalal
Montana De La Rosa vs. Ariane Lipski
Maki Pitolo vs. Dusko Todorovic
Alessio Di Chirico vs. Roman Dolidze
Miguel Baeza vs. Santiago Ponzinibbio

Zobacz także:

Mateusz Gamrot o walce z Don Kasjo: Dla mnie to nie problem uderzyć kolejnego leszcza w łeb

Zawodnik UFC Mateusz Gamrot był gościem dzisiejszego magazynu Hejt Park na Kanale Sportowym, gdzie wypowiedział się o potencjalnej walce bokserskiej z Don Kasjo.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).

KSW: Organizacja szykuje hitową walkę? Juras kontra Pudzianowski to możliwe zestawienie!

Te starcie wzbudzi duże zainteresowanie, ale i pewne zaskoczenie. Jak donosi na twitterze MMAPudelek największa organizacja w naszym kraju szykuje zestawienie pomiędzy Łukaszem Jurkowskim (17-11), a Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Do starcia miałoby dojść na początku czerwca.