MMA PLUFCSam Alvey zwolniony z UFC! Dana White i spółka zdjęli mu uśmiech z twarzy

Sam Alvey zwolniony z UFC! Dana White i spółka zdjęli mu uśmiech z twarzy

Stało się! Seria dziewięciu walk z rzędu w UFC bez zwycięstwa sprawiła to, czego wszyscy spodziewali się już od trzeciej takiej porażki. Sam Alvey został zwolniony z organizacji prowadzonej przez Danę White’a.

Sam Alvey zwolniony z UFC

Ostatnią walką “Uśmiechniętego” Amerykanina było starcie z Polakiem – Michałem Oleksiejczukiem. Co prawda “Smile’n” zapowiadał znokautowanie “Husarza” w 4 minuty i 45 sekund pierwszej rundy, a skończyło się na tym, że sam padł znokautowany w zaledwie 116 sekund.

Porażka z Polakiem była dziewiątą walką Alvey’a bez wiktorii.

Sam Alvey zwolniony z UFC!

Teraz dowiadujemy się, że Amerykanin oficjalnie został zwolniony z kontraktu z UFC. Sam Alvey ogłosił tę nowinę na swoim Instagramie.

Alvey kończy zatem przygodę z UFC będąc znokautowanym w prawie dwie minuty i ze złamaną szczęką, bowiem Michał Oleksiejczuk doprowadził do jego groźnej kontuzji jednym ze swoich pierwszych ciosów, które dosięgły twarzy “Uśmiechniętego”.

Sam Alvey został po tej walce rekordzistą UFC w zestawieniu najdłuższej serii walk bez wygranej.

Zobacz także:

Jan Błachowicz jednak bez walki o pas! Rywal pochwalił się, że zaakceptował starcie! Znamy szczegóły

Wiele wskazuje na to, że Jan Błachowicz poznał swojego nowego przeciwnika. Niestety nie będzie to walka o pas wagi półciężkiej z Jirim Prochazką. 

Piotr Pająk zawalczy w PRIME? Rywalem ma być mocny zawodnik KSW!

Jak udało nam się ustalić Piotr Pająk najprawdopodobniej wystąpi na trzeciej edycji PRIME SHOW MMA, która odbędzie się pierwszego października w Radomiu. Co ciekawe przeciwnikiem popularnego youtubera będzie mocny zawodnik KSW.

Starcie młodych talentów otworzy galę KSW 73 w Warszawie

Pojedynek dwóch utalentowanych zawodników będących na początku swojej zawodowej drogi otworzy galę KSW 73. Niepokonany Miłosz Melchert (2-0, 2 KO) zmierzy się ze znanym z viralowych skończeń Irlandczykiem, Carlem McNallym (1-0, 1 Sub). 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis