MMA PLUFCSalim Touahri wypada z UFC w Liverpoolu! Bradley Scott bez rywala!

Salim Touahri wypada z UFC w Liverpoolu! Bradley Scott bez rywala!

Foto: MMAJunkie
Foto: MMAJunkie

Niestety, Salim Touahri (10-2) wypadł z rozpiski gali UFC Fight Night: Thompson vs. Till, która odbędzie się 27 maja w Liverpoolu. Polak nabawił się kontuzji kolana, eliminującej go z walki z Bradley’em Scottem (11-5).

Touahri był gościem magazynu Puncher: Extra Time, gdzie opowiedział o okolicznościach,w których nabawił się kontuzji kolana wykluczającej go z gali w Liverpoolu:

“Trzy tygodnie temu podczas treningu zapaśniczego w Stanach Zjednoczonych doznałem kontuzji kolana. Na początku wydawało mi się, że nie jest to nic poważnego, ale po konsultacjach lekarskich stało się jasne, że konieczna będzie dłuższa przerwa od treningów. Mam uszkodzone więzadło w kolanie i jeżeli niezbędna okaże się operacja, to mój rozbrat z MMA może potrwać nawet do ośmiu miesięcy. Z tego powodu niestety nie zawalczę w maju z Bradleyem.

Organizacja wiedziała o mojej kontuzji już od samego początku i próbowaliśmy przełożyć tę walkę na inny termin, ale Bradley chce walczyć w Liverpoolu. Prawdopodobnie dostanie więc innego przeciwnika.”

Rozmowa Salima Touhari w magazynie Puncher: Extra Time TUTAJ.