MMA PLKSWSalahdine Parnasse uderza w Gamrota i przywołuje starą wypowiedź: Wygrał z Koike, a walki ze mną odmówił!

Salahdine Parnasse uderza w Gamrota i przywołuje starą wypowiedź: Wygrał z Koike, a walki ze mną odmówił!

Mistrz wagi piórkowej KSW Salahdine Parnasse uderza w Mateusza Gamrota i przywołuje starą wypowiedź Polaka. Francuz uważa, że “Gamer” odmówił walki z nim.

Salahdine Parnasse

Parnasse to mistrz kategorii do 66 kilogramów. Francuz odzyskał tytuł pokonując w rewanżowym starciu Daniela Torresa. Przez miesiące, Francuz był też określany mianem “największej nadziei z predyspozycjami na największą gwiazdę Federacji KSW”.

Salahdine Parnasse uderza w Gamrota i przywołuje starą wypowiedź: Wygrał z Koike, a walki ze mną odmówił!

W pewnym momencie kariery, Mateusz Gamrot posiadał pas mistrzowski wagi lekkiej KSW, ale zdecydował się na przejście do niższej dywizji, gdzie pokonując Klebera Koike Erbsta został pierwszym podwójnym mistrzem w historii polskiego giganta.

“Gamer” jednak nigdy tego mistrzostwa nie obronił i obrał sobie inny cel w życiu – organizację UFC.

Teraz tamte czasy wspomina Parnasse, który zasugerował, że były rozmowy z Gamrotem na temat ich potencjalnej walki, ale Polak rzekomo miał nie być nimi zainteresowany:

“Kot, który walczył w 66 kg z Kleberem Koike, ale kiedy miał okazję zmierzyć się ze mną – bo nie ma szczęścia w tej kategorii – odmówił.”

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje walkę Cieślak o mistrzostwo świata! Pięściarz odpowiada: Perfidne kłamstwo! Co wy na to?

Ostatnia zaczepka Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego w kierunku Michała Cieślaka nie przeszła koło nosa pięściarzowi. Pretendent do tytułu organizacji WBC postanowił odpowiedzieć na słowa włodarza federacji Prime Show MMA.

Najman dziękuje fanom za przyjęcie w Wieluniu. Boxdel kontruje: 90% ludzi było dla mnie i Stano! Widzieliście?

Nie milkną echa wczorajszej wizyty Marcina Najmana, Krzysztofa Stanowskiego i Boxdela w Wieluniu. W sieci aż wrze od materiałów i analiz tego, co wydarzyło się w tym ważnym w historii Polski mieście.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis