MMA PLKSWSalahdine Parnasse sylwestra spędzał razem z… gwiazdą Barcelony!

Salahdine Parnasse sylwestra spędzał razem z… gwiazdą Barcelony!

Sylwester to czas wspólnego imprezowania wraz z rodziną czy przyjaciółmi. Tymczasem mistrz KSW w wadze piórkowej Salahdine Parnasse Nowy Rok witał razem z gwiazdą FC Barcelony, który jak widać jest jego bliskim znajomym.

Parnasse jest jednym z największych odkryć KSW ostatnich lat. Zaledwie 22-letni Francuz pokazuje, że mimo młodego wieku jest w stanie walczyć na najwyższym poziomie. Każda płaszczyzna nie jest mu obca. Obecnie w KSW ma rekord (5-0) i ciężko jest wskazać kogoś, kto mógłby zagrozić temu wojownikowi.

Młody Francuz w KSW po raz pierwszy pojawił się na gali nr 41, kiedy to rozprawił się z Łukaszem Rajewskim. Teraz okazuje się, że było to najcięższe starcie Parnasse’a w szeregach polskiego giganta. Następnie kolejno rozprawiał się z Arturem Sowińskim i Marcinem Wrzoskiem. Podczas KSW 48 w Lublinie zawalczył o pas tymczasowy wagi piórkowej, a jego przeciwnikiem był Roman Szymański, starcie zakończyło się w drugiej rundzie.

Ostatni raz 22-latek walczył na KSW 52, jego rywalem był doświadczony Ivan Buchinger, lecz rutyniarz w żadnym stopniu nie był w stanie zagrozić obecnemu posiadaczowi trofeum. Parnasse został wyróżniony przez władze KSW i otrzymał nagrodę za nokaut wieczoru. Francuza z uwagi na talent zaczęto nazywać “Mbappe maty”, bowiem obu łączą niesamowite umiejętności, mimo niewielu lat na karku.

Jednak Salahdine Parnasse z piłką nożną ma więcej wspólnego niż się wydaje. Na jego Instagramie jakiś czas temu można było zauważyć trening na worku w koszulce gwiazdora Barcelony Jean-Claira Todibo, czyli 20-letniego piłkarza.

Todibo to reprezentant kadry Francji do lat 20, jest uznawany za jeden z większych talentów w szeregach Blaugrany. Na koncie ma m.in. występ w Lidze Mistrzów przeciwko Interowi Mediolan. Panów łączy więcej niż się wydaje, obaj przyjaźnią się, a nawet razem spędzali sylwestra. Warto dodać również, że piłkarz mógł połączyć tę imprezę razem z urodzinami, które obchodził 30 grudnia.

View this post on Instagram

Enjoy your Life… ✨ @jctodibo

A post shared by Salahdine Parnasse (@salahdineparnasse) on