MMA PLKSWSalahdine Parnasse sugeruje natychmiastowy rewanż!

Salahdine Parnasse sugeruje natychmiastowy rewanż!

Salahdine Parnasse (14-1-1) za pomocą mediów społecznościowych zasugerował natychmiastowy rewanż. Francuz chce jak najszybciej odzyskać pas kategorii piórkowej, który niespodziewanie stracił w ostatniej walce. Parnasse doznał pierwszej zawodowej przegranej.

Widać, że Salahdine ciężko zniósł stratę tytułu KSW. W ostatnim czasie ostro zareagował na wpis Romana Szymańskiego, który pogratulował nowemu mistrzowi.

Torres, miał szczęście, że zabiję was wszystkich, a ty pierwszą dużą suką.

Parnasse sugeruje natychmiastowy rewanż!

Salahdine Parnasse za pomocą instagrama zapowiedział, że już za parę miesięcy dojdzie do jego natychmiastowego rewanżu z Danielem Torresem (12-4).

2021 będzie …. 🧨

@kawul_ksw @martinlewandowski @ksw_mma czekam na mój rewanż widzimy się za kilka miesięcy #parnassevstorres2

Do walki Parnasse-Torres doszło na ostatniej gali KSW 58. Była to wielka niespodzianka, bo przecież Francuz był pewniakiem jeśli chodzi o kursy bukmacherskie. Torres potrzebował zaledwie niecałych dwóch minut, aby zaskoczyć wszystkich. Zobaczcie w jakim stylu to zrobił.

Zobacz także:

Gamrot gotowy na następny pojedynek! Kogo chce zastąpić?

Mateusz Gamrot (17-1) z niecierpliwością czeka na ogłoszenie drugiego pojedynku w największej organizacji na świecie. ”Gamer” chciałby zastąpić swojego ostatniego rywala. Na jakiej gali i kto byłby najbliższym przeciwnikiem?

W przypadku wygranej Popek zawalczy o pas! Jak myślicie kto będzie przeciwnikiem?

Jest świetna wiadomość dla fanów Popka Monstera (4-4). W przypadku wygranej na FAME MMA 9 doczekamy się pojedynku o pas wagi ciężkiej. Kto byłby rywalem ”Króla Albanii”? My wiemy!