MMA PLKSWSalahdine Parnasse chce Daniela Torresa: Pójdę za nim nawet kategorię wyżej!

Salahdine Parnasse chce Daniela Torresa: Pójdę za nim nawet kategorię wyżej!

Foto: KSW

Wygląda na to, że Salahdine Parnasse za wszelką cenę chce ponownie Daniela Torresa. Francuz, który do niedawna był mistrzem wagi piórkowej KSW, z rąk Torresa przyjął pierwszą porażkę w swojej zawodowej karierze.

A wszystko to działo się na gali KSW 58. W walce wieczoru tamtej gali Daniel Torres sensacyjnie znokautował Paranssa w pierwszej rundzie:

Salahdine Parnasse chce Daniela Torresa: Pójdę za nim nawet kategorię wyżej!

Dzisiaj natomiast wygląda na to, że Parnasse ma prawdziwą obsesję na punkcie rewanżu z Danielem Torresem. 27-letni Austriak do walki z Francuzem wchodził po dramatycznym zbijaniu wagi, które skutkowało nawet utratą przytomności. Wydarzenia te skłaniają go do zmiany kategorii wagowej na dobre. Torres nosi się z zamiarem przejścia do dywizji lekkiej.

Ale nawet jeśli to zrobi, to Salahdine Parnasse zapowiada pogoń za nim do wyższej dywizji wagowej. Na Twitterze zaapelował nawet o to, żeby Federacja KSW jak najszybciej zakontraktowała mu rewanż z Torresem:

“Jeśli nie jesteś w stanie zrobić wagi, to pójdę za tobą do wyższej wagi. KSW, dajcie mi ten mój rewanż!” – napisał Francuz.

Jak myślicie, KSW zrobi rewanż Torres vs Parnasse 2 ale w wadze lekkiej?

Zobacz także:

Kursy bukmacherskie Superbet na galę FEN 32

W najbliższą sobotę czeka nas gala FEN 32. Nasz partner, serwis bukmacherski Superbet przygotował bogatą ofertę na to wydarzenie.

Oficjalny zwiastun gali UFC 259. 3 pojedynki o pas, Błachowicz w walce wieczoru

Historyczna gala UFC 259 już za trzy tygodnie. Po raz pierwszy Polak wystąpi w walce wieczoru numerowanej gali UFC. Właśnie pojawił się oficjalny zwiastun tego wydarzenia.