MMA PLArkadiusz WrzosekSaki zabiera głos po walce Wrzoska: Jako sportowiec jestem rozczarowany tym co się stało!

Saki zabiera głos po walce Wrzoska: Jako sportowiec jestem rozczarowany tym co się stało!

Kolejna legenda zabiera głos po kontrowersjach w Belgii! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) po raz drugi zmierzył się z Badrem Harim (106-16, 92 KO). Pojedynek ponownie dostarczył mnóstwo emocji. Polak miał rywala na widelcu, a czas uratował Hariego przed ciężkim nokautem.

Wrzosek

Arkadiusz Wrzosek tym pojedynkiem udowodnił, że może rywalizować i wygrywać z najlepszymi zawodnikami na świecie. Polak pokazał również, że wynik pierwszej walki z reprezentantem Maroka nie był przypadkiem. Niewykluczone, że organizacja Glory będzie chciała doprowadzić do ich trylogii.

Jest komentarz Gokhana Saki!

Gokhan Saki (82-16, 59 KO) za pomocą instagrama skomentował sytuację, która powstała przy walce Arkadiusza Wrzoska (14-5, 8 KO) z Badrem Harim (106-16, 92 KO). 

Jako sportowiec i zawodnik Glory czuję się rozczarowany tym, co wydarzyło się wczoraj wieczorem. Jestem wdzięczny, że nie było żadnych poważnych obrażeń. Ale wstaniemy ponownie i odbudujemy ten doskonały wizerunek. Te wydarzenia są dla nas wszystkich i zawsze były bezpieczne. Cieszę się, że mogę być tego częścią i wkrótce dam wam wspaniały pokaz. Głównym wydarzeniem był mój kolega z drużyny @jamalbensaddik, który bardzo ciężko pracował na to wydarzenie. W ringu i poza nim był przykładem. Szkoda mi go, ale słyszałem, że był dziś na siłowni, więc wkrótce fajerwerki! Dziękuję @glorykickboxing za ciężką pracę i poświęcenie oraz dziękuję wszystkim za to, że byliście tam dla nas. Do zobaczenia wkrótce.

Zobacz także:

Arkadiusz Wrzosek: Każdy, kto brał w tym udział, przyczynił się do ataku na piękno naszego sportu! Widzieliście?

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) postanowił zabrać głos po ostatniej walce w Belgii. Polak stanął przed natychmiastowym rewanżem z Badrem Harim (106-16, 92 KO). Wrzosek ponownie zaskoczył rywala i był bardzo bliski zakończenia pojedynku przed czasem.

Marcin Wrzosek przed Wotore 5: Vaso bazuje na swoim ciosie i na braku zdrowego rozsądku! Co wy na to?

Już 29 kwietnia na gali Wotore 5 w walce na gołe pięści zadebiutuje Marcin Wrzosek. Rywalem Polaka będzie “Psychopata” Vaso Bakocevic. Starcie to będzie walką wieczoru całej imprezy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis