MMA PLUFCSą zdjęcia mężczyzny, który miał molestować 4-letniego syna Caina Velasqueza. Nie przyznaje się do winy!

Są zdjęcia mężczyzny, który miał molestować 4-letniego syna Caina Velasqueza. Nie przyznaje się do winy!

W sieci pojawiły się zdjęcia mężczyzny, który miał molestować seksualnie syna byłego mistrza UFC Caina Velasqueza. Harry Goularte, bo tak nazywa się potencjalny pedofil nie przyznaje się do winy.

zdjęcia mężczyzny, który miał molestować 4-letniego syna Caina Velasqueza

43-letni Goularte jest oskarżony o wielokrotne czyny lubieżne z młodocianym. Tym owym młodocianym miał być czteroletni syn Caina Velasqueza. Sam Velasquez po odkryciu dramatycznych czynów Goularte, próbował dokonać samosądu i chciał zastrzelić mężczyznę.

Velasqueza plan jednak się nie powiódł. Goularte z napaści wyszedł cało, a Cain Velasquez został osadzony w areszcie, gdzie przebywa już kilka miesięcy.

Są zdjęcia mężczyzny, który miał molestować córkę Caina Velasqueza. Nie przyznaje się do winy!

Harry Goularte, którego wizerunek publikujemy poniżej twierdzi, że jest niewinny. Takie oświadczenie wniósł do sądu prowadzonego sprawę.

Teraz o swojej niewinności będzie opowiadał przed sądem na rozprawie, na którą ma się stawić osobiście dnia 20 września. Goularte grozi osiem lat więzienia i 10 tys. dolarów kary.

Oto, co wiemy na temat sprawy, w którą zamieszany jest Cain Velasquez. Otóż, okazuje się, że Goularte miał molestować seksualnie nie córkę, a syna byłego mistrza UFC.

Goularte miał mieszkać w domu, w którym jego matka prowadziła przedszkole dla dzieci. Tam uczęszczał 4-letni syn Caina Velasqueza. Wg aktu oskarżenia, Goularte miał wielokrotnie ściągać chłopca do łazienki i tam dotykać jego genitaliów. Chłopiec przyznał, że zdarzało się to “100 razy”, a inne dzieci potwierdziły, że wielokrotnie widziały Goularte w towarzystwie syna Velasqueza.

Obecnie Goularte przebywa na wolności za kaucją, jednak ma sądowy zakaz zbliżania się do potencjalnej ofiary, jaką był 4-letni syn Caina Velasqueza.

Zobacz także:

Murański mocno o przegranej Zadory: Straszny wstyd, osoba o paskudnych właściwościach! [WIDEO] Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatni pojedynek Dominika Zadory. ”Muran” stwierdził, że jest to straszny wstyd. Przypomnijmy, że spina/konflikt na linii Murańscy-Zadora już trwa naprawdę długo. W pewnym momencie Arkadiusz Tańcula w rozmowie z mediami twierdził, że zna plan Mateusza Murańskiego, który miałby na koniec kontraktu chcieć walki z wspomnianym Zadorą w formule MMA.

Szalony Reporter o Załęckim: Wychodził w obstawie policji, to podobno jest prawilne!

Szalony Reporter w mocnych słowach skomentował całe zamieszanie przy gali High League 3, która w sobotę odbyła się w Ergo Arenie. Postanowił dodatkowo wypowiedzieć się o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis