MMA PLNajnowszeClout MMASą wstępne wyniki PPV po gali Clout MMA 2? Będziecie zaskoczeni!

Są wstępne wyniki PPV po gali Clout MMA 2? Będziecie zaskoczeni!

W sobotę odbyła się druga edycja Clout MMA 2, która tym razem miała miejsce w Płocku. Nie zabrakło szalonych freak fightów oraz wyników walk, przy których były kontrowersje. Teraz pojawiają się wstępne nieoficjalne wynik PPV – trzeba przyznać, że wielu będzie zaskoczonych.

Clout

Przy gali Clout MMA 2 ponownie pojawiły się duże problemy z PPV – na co skarżyło się mnóstwo widzów.

Przepraszam nawet nie wiem co napisać. Po prostu przepraszam. Od trzech miesięcy pracowaliśmy nad PPV. Gwarantowano mi do samego końca, że nie ma najmniejszej szansy na jakąkolwiek awarie – napisała tuż po gali Lexy Chapilin.

To nie koniec, bowiem organizacja opublikowała także oświadczenie w całej sprawie, które możecie w całości zobaczyć [TUTAJ]

Wardęga: To znaczy, że doganiają FAME powoli!

Uzany i lubiany youtuber Sylwester Wardęga na swoim lajvie zdradził nieoficjalne wyniki PPV po gali Clout MMA 2, która odbyła się w Płocku. Wynik możecie wielu zaskoczyć.

W kuluarach mówi się, że między 300, a 400 o tak powiem, ale czy to prawda? No nie wiem, ale zazwyczaj te kuluarowe informacje sprawdzają. To dużo. To znaczy, że doganiają FAME powoli. Mimo, że dalej były problemy z transmisją.   

W main evencie doszło do wyczekiwanej walki Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. To była kolejna walka ”Bad Boya”, przy której pojawiły się kontrowersje.

”Bad Boy” miał dobry początek. Naprawdę był eksplozywny i dużo ciosów dochodziło do celu. Omielańczuk należy do twardzieli i kolejne uderzenia nie robiły na nim większego wrażenia.

W pewnym momencie Omielańczuk przejął inicjatywę. Załęcki poleciał na deski, ale przy okazji dostał niedozwolony cios w parterze. Była przerwa, a porozbijany ”Bad Boy” miał czas, aby dojść do siebie. Załęcki wrócił do pojedynku, ale nie wyglądało to już dobrze. Unikanie wymian, ciągłe upadanie na matę. Rozgoryczony Denis kopnał Daniela oraz uderzył go, próbował obalić, a w parterze wyprowadził nielegalny cios. Tym samym walka miała automatycznie zmienić formułę na MMA. ”Bad Boy” się z tym nie zgodzał i walka została zakończona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis