MMA PLUFCSą szczegóły zatrzymania zawodnika UFC za pobicie. Jedną kobietę tłukł na ziemi, drugiej się oberwało za próbę pomocy

Są szczegóły zatrzymania zawodnika UFC za pobicie. Jedną kobietę tłukł na ziemi, drugiej się oberwało za próbę pomocy

Są szczegóły zatrzymania zawodnika UFC za pobicie dwóch kobiet. Sprawa miała miejsce w minioną w sobotę w Deerfield Beach na Florydzie.

Chodzi o zawodnika wagi lekkiej UFC Luisa Penę. Zawodnik ten został osadzony w areszcie Broward County Jail we Fort Lauderdale.

Są szczegóły zatrzymania zawodnika UFC za pobicie. Jedną kobietę tłukł na ziemi, drugiej się oberwało za próbę pomocy

Biuro szeryfa Broward podało szczegóły zajścia i zatrzymania zawodnika UFC, który okazał się być damskim bokserem:

“W minioną sobotę oskarżony był zaangażowany w fizyczną kłótnię z (nazwisko utajnione), z którą przebywał w intymnym związku przez ostatnie półtora roku. Oskarżony celowo uderzył (nazwisko utajnione) kilak razy w twarz z zaciśniętej pięści i nadal biła (nazwisko utajnione), gdy ta leżała na ziemi. (Nazwisko utajnione) miała obrażenia twarzy, otarcia górnej części ręki, nadgarstka i lewego kolana. Całe zajście widział świadek – kobieta (nazwisko utajnione) próbowała wkroczyć i uspokoić sytuację, ale została uderzona w twarz przez oskarżonego. Uderzenie to spowodowało siniaka na oku u (nazwisko utajnione) oraz obrażenia ręki po upadku na ziemię. Ofiary zostały sfotografowane przez policję w dniu zajścia.”

Zobacz także:

Bombardier gotowy na walkę z Pudzianem! Zobaczcie jego trening przed KSW 64! Zaskoczeni?

Pojedynek Bombardiera z Mariuszem Pudzianowskim cieszy się ponownie dużym zainteresowaniem. Senegalski król zapasów po raz drugi przyjedzie do Polski, jednak tym razem kibice mają nadzieje, że zobaczą wreszcie Bombardiera w klatce organizacji KSW.

Nie do mnie tak, do mnie nie, czyli Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie Mariny Rodriguez! Co wy na to?

Była mistrzyni UFC i królowa polskiego MMA – Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie Mariny Rodriguez, która zasugerowała takie starcie po pokonaniu Mackenzie Dern w walce wieczoru minionej gali UFC on ESPN+ 52.