MMA PLFAME MMARzucanie szklanek i mocne słowa! Chwilę później jakby nigdy nic rozmowa i koniec dymów

Rzucanie szklanek i mocne słowa! Chwilę później jakby nigdy nic rozmowa i koniec dymów

Wczoraj na kanale FAME MMA miał miejsce program ”Face to face”, na którym doszło do trzech konfrontacji słownych. W jednej z nich Natan Marcoń spotkał się z Mariuszem ”Hejterem” Słońskim. Nie brakowało mocnych słów, były też rzucane szklanki. Tuż po programie w internecie pojawiły się nagrania i zdjęcia z spotkania Natana z Mariuszem na stacji benzynowej – tam już ochrona nie była potrzebna.

Marcoń

Do najbliższej gali FAME MMA 19 dojdzie już drugiego września w Krakowie. Właśnie na tym evencie dojdzie do starcia Natana z ”Hejterem”. Marcoń będzie szukał pierwszego zwycięstwa w klatce. Natan przegrał dwie walki – w tym w ostatniej z Dariuszem ”Daro Lwem” Kaźmierczukiem. Po wspomnianej walce Marcoń zapewnił, że najwyraźniej nie nadaje się do tego sportu i trzeba sobie odpuścić, lecz szybko zmienił zdanie.

W main evencie dojdzie do starcia Arkadiusza Tańculi z Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem. Przypomnijmy, że wstępnie ”Aroy” miał zmierzyć się z byłym mistrzem świata w boksie – Krzysztofem ”Diablo” Włodarczykiem, ale wszystko zakończyło się fiaskiem.

Ochrona nie była już potrzebna!

Podczas wczorajszego programu ”face to face” nie brakowało tak zwanych dymów i mocny słów. Mowa o konfrontacji słownej pomiędzy Mariuszem ”Hejterem” Słońskim i Natanem Marconiem.

Chwilę później po programie doszło do ich spotkania na stacji benzynowej. Tutaj już nie była potrzebna ochrona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis