MMA PLFENRzecznik Fight Exclusive Night komentuje rywala dla Michała Andryszaka na FEN 38: Każdy ma swojego Bombardiera

Rzecznik Fight Exclusive Night komentuje rywala dla Michała Andryszaka na FEN 38: Każdy ma swojego Bombardiera

Rzecznik organizacji Fight Exclusive Night krótko komentuje rywala dla Michała Andryszaka na nadchodzącą galę FEN 38. “Longer” w walce wieczoru wydarzenia zmierzy się z 41-letnim Brazylijczykiem Geronimo dos Santosem, który aż 31 swoich walk wygrał przez nokauty.

FEN 38

Gala FEN 38 odbędzie się  22 stycznia w Arenie Ostrów. Bilety na galę FEN 38 zakupić można TUTAJ.

Rzecznik Fight Exclusive Night komentuje rywala dla Michała Andryszaka na FEN 38: Każdy ma swojego Bombardiera

FEN w taki oto sposób przedstawia Brazylijczyka:

“Geronimo ma na koncie 43 wygrane walki, z czego 39 odniósł przed czasem 31-krotnie nokautując swoich rywali i 8-krotnie ich poddając. W 2020 roku “King Kong” wygrał przez TKO z Joanem Paulo Silvą, również w premierowej odsłonie rozprawił się w 2019 roku z Sandro Santorem. Dwa lata wcześniej przegrał z Aleksanderem Emelianenko. Geronimo startuje na zawodowstwie nieprzerwanie od 2006 roku. W swojej karierze w przypadku aż 33 walk pokonywał rywali w premierowych odsłonach.”

Jakub Borowicz, który pełni funkcję rzecznika prasowego organizacji FEN dorzucił także swój komentarz na temat Brazylijczyka. Dos Santosa nazwał “swoim Bombardierem”, co jest nawiązaniem do ostatniego rywala Mariusza Pudzianowskiego – “Bombardiera”, który padł znokautowany w pierwszej rundzie po bombie rzuconej przez “Pudziana”

Zobacz także:

Marcin Tybura wraca do klatki! To będzie duże wyzwanie! Widzieliście?

Marcin Tybura powraca do klatki! Najlepszy polski ciężki zawalczy na gali UFC Vegas 49, a jego rywalem będzie niebezpieczny stójkowicz, Jairzinho Rozenstruik.

Kielce nie chcą u siebie organizacji gali MMA VIP 4! Powodem współpraca z gangsterem i nie tylko! Co wy na to?

Jest przełom w sprawie organizacji gali MMA VIP 4! Kielce nie chcą u siebie wydarzenia promowanego nazwiskiem jednego z największych polskich gangsterów lat ’90!

Michał Andryszak vs. Geronimo dos Santos w walce wieczoru gali FEN 38

Geronimo dos Santos (44-23-1, 31 KO, 8 SUB) podejmie Michała Andryszaka (22-10, 14 KO, 7 SUB) podczas gali FEN 38: LOTOS Fight Night, która 22 stycznia odbędzie się w Arenie Ostrów. Będzie to walka wieczoru tej edycji. Bilety na galę FEN 38 zakupić można TUTAJ.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis