MMA PLBoksRywal Mateusza Masternaka po walce w Mrągowie był w ciężkim stanie! Są nowe informacje!

Rywal Mateusza Masternaka po walce w Mrągowie był w ciężkim stanie! Są nowe informacje!

Foto: KnockOut Promotions

Tu nie ma mowy o zabawie! Pięściarstwo i sztuki walki to ciężki kawałek chleba, gdzie zawodnicy poświęcają bardzo dużą ilość zdrowia. Tak skończyło się w przypadku sobotniego przeciwnika Mateusza Masternaka (45-5, 30 KO), który w pewnym momencie był w ciężkim stanie.

29-latek wszedł w zastępstwie i podjął wyzwanie krzyżując rękawice z dużo bardziej doświadczonym przeciwnikiem. Do walki doszło w sobotę na gali KnockOut Boxing Night 17 w Mrągowie. Już w pierwszej rundzie ”Master” był bliski triumfu przed czasem. Ostatecznie w trzeciej odsłonie nasz reprezentant znokautował oponenta.

Lekarze stwierdzili krwiaka na mózgu!

To była ciężka noc w przypadku Felipe Nsue, który postanowił przyjąć wyzwanie i w Mrągowie skrzyżować rękawice z Mateuszem Masternakiem (45-5, 30 KO). “Amazing El Negro” tuż po walce został przewieziony do szpitala.

W pewnym momencie zaczął się koszmar. Z pięściarzem nie było kontaktu, a lekarze stwierdzili krwiaka na mózgu. Teraz na szczęście stan Nsue jest oceniany jako stabilny. 29-latek odzyskał również przytomność. Mamy nadzieję i życzymy Felipe Nsue dużo zdrowia.

Tak ”Master” skończył walkę w Mrągowie:

Felipe Nsuse w boksie legitymuje się rekordem 4 zwycięstw, 2 porażek i 1 remisu. Warto zaznaczyć, że 29-latek zdecydowanie większe doświadczenie posiada w mieszanych sztukach walki. Nsuse w MMA stoczył 39-pojedynków.

Zobacz także:

Marcin Najman dalej na topie! Tłumy chcą zrobić sobie zdjęcie z legendą freak fightów! [WIDEO] Co wy na to?

Marcin Najman dalej budzi ogromne zainteresowanie. ”El Testosteron” był gościem na wczorajszej gali High League 1. Za kulisami Najman poświęcił czas kibicom, którzy licznie ruszyli po zdjęcie z legendą freak fightów w Polsce.

Najman przerywa wywiad z Pawłem Jóźwiakiem! Dochodzi do staredownu i padają szczegóły walki [WIDEO] Oglądaliście?

Marcin Najman zawsze jest tak, gdzie być powinien! Tym razem “El Testosteron” przerywa wywiad z Pawłem Jóźwiakiem i dwóch promotorów, którzy mają zmierzyć się w walce w formule MMA nawiązało rozmowę na temat ich pojedynku!