MMA PLGamrotRywal Mateusza Gamrota dostanie hitową walkę? “Jestem gotowy!”

Rywal Mateusza Gamrota dostanie hitową walkę? “Jestem gotowy!”

Foto: ABU DHABI, UNITED ARAB EMIRATES - OCTOBER 18: (R-L) Guram Kutateladze of Georgia celebrates his victory over Mateusz Gamrot of Poland in their lightweight bout during the UFC Fight Night event inside Flash Forum on UFC Fight Island on October 18, 2020 in Abu Dhabi, United Arab Emirates. (Photo by Josh Hedges/Zuffa LLC via Getty Images)

Czy rywal Mateusza Gamrota dostanie hitową walkę już w swoim drugim występie w oktagonie UFC? Guram Kutateladze jest gotowy na wejście na zastępstwo i walkę już w najbliższy weekend!

Kutateladze w minioną niedzielę pokonał niejednogłośnie na punkty Mateusza Gamrota w najładniejszej walce minionej gali. Pojedynek ten był bardzo bliski do punktowania, sędziowie nie byli jednomyślni, a UFC obu zawodników za swoje zaangażowanie nagrodzili dodatkowo bonusem za najlepszą walkę wieczoru.

Rywal Mateusza Gamrota dostanie hitową walkę? “Jestem gotowy!”

Po walce, Kutateladze w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że chętnie wejdzie do oktagonu UFC i w następny weekend, przy okazji gali UFC 254: Khabib vs Gaethje, która także odbywa się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Kutateladze chciałby zastąpić Rafaela dos Anjosa, który wypadł z walki z Islamem Makhachevem i podjąć się rywalizacji z utalentowanym Rosjaninem:

“Wiem, że Islam Makhachev nie ma przeciwnika na swoją następną walkę w najbliższy weekend. Jestem tutaj i jestem gotowy do niej. Możliwe, że chwilkę po tej walce odpocznę, ale od jutra znowu zabieram się do pracy i mogę schudnąć. Nie jestem głupi – Islam jest w TOP 15 czy TOP 10 gości w tej dywizji, a ja jestem tutaj nowy, ale jeśli jest taka możliwość, to ja jestem na to gotowy!”

Czy Guram Kutateladze otrzyma taką szansę od UFC?

Zobacz także:

EFM: Znamy szczegóły następnej edycji!

Już w przyszłym miesiącu będziemy świadkami kolejnego wydarzenia spod szyldu organizacji European Fight Masters. Gala zaplanowana na 10 listopada ma być zatytułowana “Walka o Niepodległość”.

Rywal Mateusza Gamrota w UFC: Nie wygrałem tego bracie, nie wiem co widzieli sędziowie!

Rywal Mateusza Gamrota w UFC – Guram Kutateladze w wywiadzie po walce z Polakiem stwierdził, że nie wygrał tej walki, a sędziowie najprawdopodobniej pomylili się w jej ocenie.

Marcin Różalski przed Genesis o swoim stanie zdrowia: Mam niedowład obu nóg

Marcin Różalski w tygodniu przed pierwszą w historii galą Genesis będzie najważniejszą osobą w polskim świecie mieszanych sztuk walki. Były mistrz KSW w walce wieczoru gali walk na gołe pięści zmierzy się z legendarnym Joshem Barnettem.