MMA PLFAME MMARywal Don Kasjo na FAME MMA 7 ujawniony! To nie jest Marcin Najman!

Rywal Don Kasjo na FAME MMA 7 ujawniony! To nie jest Marcin Najman!

Rywal Don Kasjo na FAME MMA 7 został ujawniony! Okazuje się, że rywalem Kasjusza Życińskiego nie będzie Marcin Najman. O tę walkę Don Kasjo apelował po swojej ostatniej wiktorii na FAME MMA 6.

Gala FAME MMA 7 odbędzie się bowiem już 5 września. W walce wieczoru imprezy ma wystąpić Popek Monster. Jego rywal nie jest jeszcze znany.

Rywal Don Kasjo na FAME MMA 7 ujawniony! To nie jest Marcin Najman!

Przeciwnik Kasjusza Życińskiego został przedstawiony na oficjalnym kanale FAME MMA na YouTube. Jego rywalem będzie… Łukasz Lupa!

Don Kasjo ma za sobą trzy walki w klatce FAME MMA. Wszystkie wygrał. Pokonał Adriana Polaka, Dawida Ambroziaka i Macieja Rataja. Jego przeciwnik, Łukasz Lupa jak dotąd stoczył dwie walki w oktagonie FAME MMA. Najpierw – na pierwszej gali FAME MMA – wygrał z Markiem Wilczakiem, a na drugiej imprezie poznańskiej organizacji przegrał Kamilem Stępińskim przez nokaut w pierwszej rundzie.

Jak ta walka się zakończy?

Zobacz także:

FAME MMA 7: Arkadiusz Tańcula poznał przeciwnika. Będzie ciekawie!

Już piątego września odbędzie się siódma edycja FAME MMA, a my poznaliśmy kolejną ciekawie zapowiadającą się walkę. Arkadiusz Tańcula (2-0) stoczy swój drugi pojedynek w organizacji, a zmierzy się z Piotrem Tyburskim.

FAME MMA potwierdza rewanż na siódmej gali! Jest zapowiedź pojedynku

FAME MMA potwierdza głośny rewanż, do którego dojdzie na siódmej gali tej poznańskiej organizacji. FAME MMA 7 odbędzie się 5 września, a jedną z walk w rozpisce jest rewanż między Wiewórem a Hassim.

Mateusz Borek o pierwszym zetknięciu się z FAME MMA: Nie doświadczyłem tego na żadnych innych galach

Mateusz Borek wypowiedział się na temat organizacji FAME MMA. Dziennikarz sportowy i osobowość telewizyjna przedstawił swoje przemyślenia po pierwszym zetknięciu się na żywo z galą poznańskiej organizacji.