Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLCeltic GladiatorRywal Bonusa BGC w treningu – poznaniak ma się czego obawiać?

Rywal Bonusa BGC w treningu – poznaniak ma się czego obawiać?

Aktualnie Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) przygotowuje się do walki na Celtic Gladiators. Jak się okazuje, próżnować nie zamierza również jego nadchodzący rywal, który na swojego Facebooka wstawił zdjęcia ze swojego treningu.

Rywal Bonusa BGC w treningu
Foto: sportowefakty.wp.pl

Nie tak dawno w internecie pojawiły się nowe informacje dotyczące kariery Bonusa BGC w MMA. Mianowicie zawodnik sam ogłosił, iż przestał być członkiem FAME MMA, gdzie stoczył trzy pojedynki. Poznaniak pozostał jednak z dalszym treningu, wciąż dbając o zbijanie wagi.

Jak się okazało, przygoda Witczaka z mieszanymi sztukami walki nie dobiegła końca. Mianowicie “Bonus” podpisał umowę z Celtic Gladiators. Debiut dla nowej organizacji internetowy celebyta zaliczy 14 marca. Wtedy to 31-latek zmierzy się z Brytyjczykiem – Jon Painterem (1-12).

Anglik swoje jedyne zwycięstwo odniósł w 2014 roku. Później przyszła seria porażek. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Painter miał już okazję wystąpić dla Celtic Warriors, gdzie jednak szybko przegrał z Tomaszem Czerwińskim (9-15) oraz Marianem Rusu (10-6).

Teraz jednak “Chopper” zamierza przerwać złą serię, Z tego powodu zawodnik mocno przygotowuje się do pojedynku. Takie wnioski można przynajmniej wysnuć po jednym z postów na Facebooku, jakie zamieścił Painter. Do publikacji zostało dołączonych bowiem kilka zdjęć oraz podpis o treści “trenuj jak bestia, jedz jak król”.

facebook.com

Fotografie z facebookowego posta:

facebook.com
facebook.com
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis