MMA PLMMA-VIPRyszard ”Szczena” nowym nabytkiem MMA VIP! Doszło do szarpaniny na konferencji prasowej!

Ryszard ”Szczena” nowym nabytkiem MMA VIP! Doszło do szarpaniny na konferencji prasowej!

To się dzieje… Oficjalnie Ryszard ”Szczena” został nowym zawodnikiem organizacji MMA VIP. Dąbrowski znany jest z programu ”Chłopaki do wzięcia”. Wygląda na to, że jest już potencjalny rywal.

Szczena

Druga edycja gali Marcina Najmana odbędzie się osiemnastego czerwca. W walce wieczoru Szymon ”Syntol” Komandos zmierzy się z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem. Nie tak dawno rozmawialiśmy z królem syntolu – sami zobaczcie cały materiał poniżej.

”Szczena” zadymił podczas konferencji prasowej!

Ryszard Dąbrowski tylko się pojawił i już wywołał awanturę. ”Szczena” został nowym nabytkiem organizacji MMA VIP. Ryszard szybko wszedł w dyskusję z ”Psychotropem”, który zawalczy na zbliżającej się drugiej edycji. Musiała wkroczyć ochrona, ponieważ doszło do szarpaniny.

Wszystko na to wskazuje, że na trzeciej edycji dojdzie do walki Ryszarda z ”Psychotropem”. Dąbrowskiego widzowie znają z programu ”Chłopaki do wzięcia”.

Aktualna karta walk MMA-VIP 2:

Złotówa vs. Syntol
Młody Pudzian vs. TBA
Żurom vs. Antykonfident
Tomasz Chic vs. TBA
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Mazur
Adam Okniński vs. TBA
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Psychotrop vs. Detailer
K. Zieliński vs. TBA

Zobacz także:

Marcin Najman o zakontraktowaniu Miśka z Nadarzyna: Byliśmy na jakiejś kolacji… [WIDEO] Co wy na to?

Postanowiliśmy zapytać Marcina Najmana o potencjalny angaż ”Miśka z Nadarzyna”, który w ostatnim czasie zapewnił, że jest otwarty na walkę w klatce. Jest nawet potencjalny rywal, lecz jego żądania wydają się nie do przeskoczenia.

Czym jest ”złoty wór”? Mateusz Murański pozywa Tańculę oraz Szeligę!

To się porobiło! Mateusz Murański postanowił pozwać Arkadiusza Tańculę oraz Piotra Szeligę. W tym momencie wiemy co miały oznaczać słowa ”złoty wór” oraz ”świat o którego istnieniu nie mieli pojęcia”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis