MMA PLKSWRysiewski o potencjalnej walce Kawulski-Gola: obudzony o trzeciej w nocy, wychodzi do Goli i niszczy go w 30 sekund!

Rysiewski o potencjalnej walce Kawulski-Gola: obudzony o trzeciej w nocy, wychodzi do Goli i niszczy go w 30 sekund!

Foto: FOT. PIOTR PĘDZISZEWSKI/CKM

Wojsław Rysiewski zapytany o potencjalną walkę włodarzy był pewny jeśli chodzi o wytypowanie zwycięzcy. Dyrektor KSW wypowiedział się o pojedynku Macieja Kawulskiego z Wojciechem Golą. Dodać trzeba, że obaj mają/mieli styczność z mieszanymi sztukami walki.

Maciej Kawulski jeden z właścicieli organizacji KSW może popisać się dorobkiem z młodości. Mowa tutaj o startach amatorskich. Maciej pod skrzydłami Mirosława Oknińskiego mógł cieszyć się ze zdobytego zwycięstwa. Przypomnijmy, że wielokrotnie pojawiał się temat – oczywiście z podejściem humorystyczny. Mowa tu o zestawieniu obu włodarzy Maciej Kawulski vs Martin Lewandowski.

Wojsław Rysiewski obstawia, że walka nie potrwałaby nawet minuty!

Wojsław Rysiewski zajmujący się matchmakingiem w organizacji KSW jest przekonany, że to Maciej Kawulski były zwycięzcą. Co ciekawe jego zdaniem walka mogłaby potrwać zaledwie 30-sekund, a Kawulskiego można byłoby obudzić o trzeciej w nocy, aby wychodził do walki. Wspomniał o tym Wojsław Rysiewski w rozmowie z portalem InTheCage.pl.

Nie chce wyjść na lizusa, ale moim zdaniem Maciek obudzony o trzeciej w nocy wychodzi do Wojtka Goli i niszczy go w 30 sekund. KSW górą. Nie no poważnie może to nie jest pytanie do mnie, ale jakbyście zapytali ludzi, którzy trenowali z Maćkiem to pewnie potwierdzą moje słowa.     

Wojciech Gola to jeden z właścicieli organizacji FAME MMA, która w krótkim czasie zdobyła dużą popularność i świetne wyniki. Poznaniak zaczął swoje starty od przygody w 2017 roku. Gola nie przywykł odrzucać wyzwań. Co warte wspomnienia pieniądze za walkę poszły dla dziewczynki, która walczy z chorobą. Wracając do walki Wojciech przed własną publicznością wystąpił w formule kick-boxingu. Po całym dystansie zdecydowanie na punkty pokonał Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka.

Wojciech Gola na następny pojedynek musiał poczekać. Dość niespodziewanie pojawił się w karcie walk pierwszego wydarzenia FAME MMA w Anglii. Gola musiał uznać wyższość Joela ”JMX” Morrisona, który może popisać się świetnymi warunkami fizycznymi. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wrócił na odpowiednie tory podczas 6-edycji, gdy efektownie i szybko odprawił Marcina ”Rafonixa” Krasuckiego.

Zobacz także:

Jorge Masvidal jest po prostu sobą! Lubicie postać Amerykanina?

Jorge Masvidal już w sobotę stanie przed szansą zdobycia pasa w kategorii półśredniej.

Była pierwsza walka, więc czas na przypomnienie rewanżu. Mateusz Gamrot skończyłby wtedy przed czasem?

Do ich drugiego starcia doszło w Dublinie. Walka zakończyła się jako NC, ale do tego czasu Gamrot dominował w klatce