MMA PLMMA-VIPRychu Szczena po ogłoszeniu walki z Najmanem!

Rychu Szczena po ogłoszeniu walki z Najmanem!

Tego nie spodziewał się nikt! Ryszard Dąbrowski wraca do klatki MMA VIP, a w swojej drugiej walce stanie naprzeciw Marcina Najmana.

Szczena

Dla “Szczeny” będzie to drugi pojedynek dla częstochowskiej organizacji. W swoim debiucie uczestnik programu “Chłopaki do wzięcia” potrzebował zaledwie 33 sekund na pokonanie “Psychotropa”. “Szczena” został tym samym autorem najszybszego skończenia w historii MMA VIP.

Tym razem Dąbrowski stanie przez znacznie trudniejszym wyzwaniem, gdyż przyjdzie mu skrzyżować rękawice z Marcinem Najmanem. Po stronie byłego boksera będzie ogromna przewaga doświadczenia, umiejętności technicznych oraz warunków fizycznych. “Szczena” jest jednak optymistycznie nastawiony do nadchodzącego starcia, o czym opowiedział w wywiadzie dla naszego portalu.

Powiem tak, wyszło to dlatego, ponieważ pierwszą walkę wygrałem w 33 sekundy, czyli najszybciej. (…) Można powiedzieć, Najman lepszy we wszystkim, ale…

Pełna rozmowa z Ryszardem Dąbrowskim dostępna jest poniżej.

Na samym wydarzeniu nie zabrakło emocji. Trzeba także oddać organizatorom, że odrobili pracę domową z ostatniej gali, gdyż tym razem realizacja konferencji stała na najwyższym poziomie.

Zobacz także:

Skusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Nadal nie wiadomo, co dalej z karierą Artura Szpilki. Były pretendent do tytuł mistrza świata organizacji WBC nie zamyka sobie furtki na powrót do ringu, jednak również jest otwarty… na swój debiut w MMA!

Polski Ken o walce z kobietą na MMA VIP 3: Uważam, że mamy równe szanse! A co wy sądzicie?

Michał Przybyłowicz już dwudziestego dziewiątego października zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Polski Ken” wystąpi na MMA VIP 3, gdzie zmierzy się z kobietą. Przybyłowicz zapewnia, że nie ma z tym problemu, ponieważ jego zdaniem szanse są wyrównane.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis