MMA PLGROMDARychu Peja na gali Gromda 3!

Rychu Peja na gali Gromda 3!

Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce, a według wielu najlepszy w swoim fachu w historii polskiego hip hopu Rychu Peja na gali Gromda 3! Poznański raper pojawi się na kolejnej gali walk na gołe pięści!

O dołączeniu Rycha Peji do elitarnego klubu Gromda poinforomowali sami organizatorzy. W mediach społecznościowych zamieścili wpis, w którym potwierdzili obecność Peji na kolejnej gali Gromda.

Rychu Peja na gali Gromda 3

Gala Gromda 3 odbędzie się 11 grudnia.

W walce finałowej zmierzą się zwycięzcy dwóch poprzednich edycji – Krystian “Tyson:” Kuźma i Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. Stawką ich walki będzie 100 tysięcy złotych w gotówce.

Nie wiadomo natomiast, w jakiej roli na Gromda 3 pojawi się sam Rychu Peja. Choć w przeszłości miał on dużo wspólnego ze sportami walki, bowiem w młodzieńczych latach trenował judo, to jednak obecnie jest daleko od występów w jakiejkolwiek formule walki.

Rychu Peja najprawdopodobniej będzie studyjnym gościem podczas gali Gromda 3. Możliwe też, że zaprezentuje widzom kilka swoich najnowszych kawałków.

Czekacie na galę Gromda 3?

Zobacz także:

KSW: Juras zapowiada powrót do klatki! Będzie wyczekiwana walka z Kołeckim?

Łukasz Jurkowski wraca do treningów! Zawodnik zapowiada pojedynek na początku 2021 roku. Czy oznacza to długo wyczekiwane starcie Juras – Szymon Kołecki?

Kawulski o Najmanie! Zaskoczeni słowami jednego z właścicieli KSW?

Maciej Kawulski postanowił ponownie wypowiedzieć się o Marcinie Najmanie. Częstochowianin po ostatniej awanturze FAME MMA zapowiedział, że dostał propozycje od dwóch największych organizacji w naszym kraju

Khabib Nurmagomedov zakłada własną organizację! Czy spełni się w nowej roli?

Khabib Nurmagomedov nie rozstaje się ze sportami walki. Od teraz jednak Dagestańczyk będzie spełniał się w nowej roli. Okazuje się, że Rosjanin kupił federację MMA i od dzisiaj będzie zajmował się promowaniem zawodników i organizacją gal. Czy ma szanse zamieszać na rynku?