MMA PLUFCRyan Hall wraca do oktagonu! Znamy szczegóły kolejnej walki grapplera

Ryan Hall wraca do oktagonu! Znamy szczegóły kolejnej walki grapplera

Foto: Twitter/ Ryan Hall

Ryan Hall wraca do oktagonu UFC! Poznaliśmy szczegóły kolejnej walki w oktagonie Amerykanina, który znany jest ze swoich fenomenalnych umiejętności parterowych.

Kiedy zobaczymy go ponownie w oktagonie?

Ryan Hall wraca do oktagonu! Znamy szczegóły kolejnej walki grapplera

Ryan Hall wystąpi na gali UFC zaplanowanej na dzień 13 marca. Jego przeciwnikiem będzie Dan Ige. Lokalizacja tej imprezy na ten moment nie została jeszcze ustalona.

Hall swoją ostatnią walkę stoczył w lipcu 2019 roku, kiedy to na gali UFC Sacramento pokonał decyzją sędziów Darrena Elkinsa. Po drodze miał zmierzyć się z Ricardo Lamasem w sierpniu zeszłego roku, ale niestety musiał wycofać się z pojedynku z powodu choroby. Największe zwycięstwa w karierze, Hall odnosił pokonując takich zawodników jak: B.J. Penn, Gray Maynard czy legendarny GOAT – Artem Lobov.

Dan Ige ma za sobą występ w walce wieczoru gali UFC. W swojej ostatniej walce przegrał on z Calvinem Kattarem. Wcześniej notował jednak serię sześciu zwycięstw z rzędu, mając na rozkładzie takich zawodników jak: Edson Barboza, Mirsad Bektic czy Danny Henry.

Poniżej aktualna rozpiska gali zaplanowanej na dzień 13 marca:

Walka wieczoru:
Leon Edwards vs. Khamzat Chimaev

Pozostałe:
Jairzinho Rozenstruik vs. Ciryl Gane
Dan Ige vs. Ryan Hall
Davey Grant vs. Jonathan Martinez
Matthew Semelsberger vs. Jason Witt
Jinh Yu Frey vs. Gloria de Paula
Tagir Ulanbekov vs. Matheus Nicolau

Zobacz także:

Ruszyła sprzedaż PPV na KSW 58. Polski gigant nie zaskoczył ceną

Ruszyła sprzedaż PPV na KSW 58. Już 30 stycznia organizacja KSW powróci ze swoim kolejnym wydarzeniem. Galę KSW 58 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV.

Daniel Skibiński wolnym agentem! ”Skiba” chce podążyć śladami Gamrota!

Daniel Skibiński (16-5) wolnym agentem! ”Skiba” zamierza sprawdzić swoją wartość na rynku. 30-latek ma nadzieje, że już niebawem dostanie szansę w największej organizacji na świecie. Daniel chciałby podążać śladami swojego kolegi Mateusza Gamrota (17-1).