MMA PLBoksRyan Garcia i Luke Campbell twarzą w twarz, choć przez szybę. Walka już dziś w nocy! [WIDEO]

Ryan Garcia i Luke Campbell twarzą w twarz, choć przez szybę. Walka już dziś w nocy! [WIDEO]

Już dziś w nocy czeka nas bardzo interesująca walka bokserska o pas tymczasowy pas WBC w kategorii lekkiej. W ringu spotkają się Ryan Garcia (20-0, 17 KO) i Luke Campbell (20-3, 16 KO).

Obaj zawodnicy są już po oficjalnym ważeniu. Zarówno Amerykanin jak i Brytyjczyk zmieścili się w limicie bokserskiej wagi lekkiej ważąc dokładnie po 135 funtów (ok. 61,2 kg).

Wideo z ważenia dostępne poniżej. Zgodnie z obowiązującym protokołem podczas ceremonii między zawodnikami pojawiła się… szyba.

Ceremonia ważenia:

Obydwaj zawodnicy większość swoich pojedynków kończą przed czasem co może zwiastować interesujący pojedynek.

Ryan Garcia po raz ostatni walczył w lutym ubiegłego roku, gdy już w pierwszej rundzie znokautował Francisco Fonsecę. Z kolei Campbell wraca po porażce w mistrzowskim pojedynku z Wasylem Łomaczenką w sierpniu 2019 roku.

Transmisja gali z Dallas na terenie Polski za pośrednictwem platformy DAZN. Walka wieczoru spodziewana jest około północy polskiego czasu. Dostęp do usługi kosztuje 7,99 zł miesięcznie.

Link do transmisji gali

Aktualnie wszystkie pasy mistrzowskie w kategorii lekkiej należą do niepokonanych zawodników. Teofimo Lopez (16-0, 12 KO) jest posiadaczem tytułów WBA Super, IBF i WBO. Pas WBC ma Devin Haney (25-0, 15 KO). Jest też Gervonta Davis (24-0, 23 KO), który posiada pas WBA Regular. Niezwykle interesująca kategoria wagowa.

Zobacz także:

Kawulski skomentował wybryk Gamrota! Widzieliście?

Maciej Kawulski postanowił skomentować ostatni wybryk Mateusza Gamrota. Chodzi o scysję z policją.

Najman o sytuacji na FAME MMA 8: Mogę żałować tyle, że nie zdążyłem jeszcze paru łokci włożyć!

Marcin Najman nie żałuje tego co się stało na FAME MMA 8! Częstochowianin gwarantuje, że mógł w tej sytuacji wyprowadzić jeszcze parę łokci. To jedyne czego żałuje po gali w Łodzi.