MMA PLCiekawostkiRuszyła akcja #bad_boys_kruksdifferent! MMA.PL patronem medialnym

Ruszyła akcja #bad_boys_kruksdifferent! MMA.PL patronem medialnym

“Bez uprzedzeń, ponad podziałami, nie tylko MMA, nie tylko rap ale również tancerze, piłkarze, aktorzy i całe mnóstwo ludzi, którzy myślą tak jak my!!! Dlaczego? Bo fajnie jest móc uratować komuś życie, a z Wami może się nam udać!!!”

bad boys kruksdifferent konkurs
Foto: KRUK's different

Nic dodać, nic ująć. 27 października ruszyła kolejna piękna inicjatywa marki KRUK’s different.

Rok temu do licytacji trafiło 100 unikatowych charytatywnych kalendarzy. W tym roku poprzeczka została podniesiona – w sprzedaży znalazło się aż (ale i jedynie) 10 000 oryginalnych kubków z podobiznami ambasadorów akcji #bad_boys_kruksdifferent w dwóch odsłonach. Cel pozostał ten sam – pomoc mniejszym. Obdarowanymi, podobnie jak w zeszłym roku, będą podopieczni Stowarzyszenia Pomagaj Pomagać Różaland, w tej edycji dołączają także dzieciaki z fundacji cancer FIGHTERS.

Działalność obu instytucji jest bardzo szeroka. Fundacja cancer FIGHTERS, działająca od 2014 roku, wspiera i motywuje małych Wojowników do walki z chorobą. Do najważniejszych wyzwań Fundacji należą finansowanie profilaktyki zdrowotnej, refundacja kosztów leczenia oraz zakup potrzebnego sprzętu medycznego. Małych Wojowników wspierają ci trochę starsi, m. in. Joanna Jędrzejczyk, Jan Błachowicz, Michał Materla, Akop Szostak czy Izu Ugonoh.

Stowarzyszenie Różaland to schronisko dla koni wykupionych z transportów rzeźnych lub od handlarzy, ale także schronienie dla wszystkich potrzebujących zwierząt. W Różalandzie przebywają również świnki, kozy, koty i psy rasy typu Bull – żyjące razem w pełnej harmonii. Celem nadrzędnym stowarzyszenia jest promowanie empatii, miłości i szacunku do zwierząt.

Na szali przedsięwzięcia walka o lepsze życie.

Jak możesz pomóc i zostać częścią układanki? To bardzo proste, a dodatkowo jakże satysfakcjonujące.
1. Wchodzisz w link: www.kruksdifferent.com/akcja-bad-boys
2. Kupujesz kubek – dla siebie, dla przyjaciela, a może dla całego teamu?
3. Jak już otrzymasz i rozpakujesz przesyłkę, wbijasz na Instagrama, robisz zdjęcie i dodajesz hasztag #bad_boys_kruksdifferent.

Gwarantujemy, że jeżeli któryś ze znajomych się wahał, to przestanie, gdy zobaczy, jaką frajdą i jak szybkie jest pomaganie.

Ambasadorami akcji Bad Boys KRUK’s differentSzymon Kołecki, Artur Szpilka, Marcin “Różal” Różalski, Michał Lord Oleksiejczuk, Michał Materla, Rest Dixon37 oraz Kafar Dixon37.

Limitowane kubki z podobiznami ambasadorów #bad_boys_kruksdifferent:

Dla Niej:

Dla Niego:

Przyłącz się do nas i przekonaj się, jak fajnie jest komuś pomóc!
Cała ekipa liczy na Twój udział!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis