MMA PLFAME MMARunda X: Alan Kwieciński szybko wraca do klatki! Znamy też rywala!

Runda X: Alan Kwieciński szybko wraca do klatki! Znamy też rywala!

To będzie szybki powrót do klatki! Alan Kwieciński już dziewiętnastego czerwca stoczy swój następny pojedynek. Będzie to start na gali Runda 5 x DWM Fight Night.

Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” podczas jubileuszowej gali FAME MMA 10 stoczył swój trzeci pojedynek w freaowej organizacji. Alan stanął przed rewanżem z Piotrem Pająkiem, lecz tym razem w formule MMA.

Kwieciński postawił twarde warunki, a w stójce udowodnił, że potrafi mocno zaskoczyć. Ostatecznie chwila nieuwagi w drugiej rundzie i Pająk mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Kwieciński zna szczegóły następnego pojedynku!

Alan Kwieciński wraca szybko do klatki, bo już dziewiętnastego czerwca na gali Runda 5 x DWM Fight Night. Przeciwnikiem ”Alanika” będzie Bartosz Graczyk, który znany jest z programu ”Hotel Paradise”.

Warto jednak zaznaczyć, że Graczyk ma na swoim koncie starcia amatorskie w mieszanych sztukach walki.

W ostatnim czasie było też gorąco w mediach społecznościowych. Mowa tu o wymianie zdań pomiędzy Alanem, a Denisem Załęckim. Zawodnik walczący na gołe pięści zaproponował Kwiecińskiemu tak zwaną solówkę.

Kolejka czas start? To było do przewidzenia, że ten ćpunek będzie próbował to tak odwrócić. Więc od razu powiem – żeby się na kimś wybić musi być na kim, a w tym przypadku nie ma, bo jesteś wiecznym przegranym!!! A co za problem wygrać z taką ciotą? Więc Analik proponuje spotkanie! Weź kilku kolegów, ja wezmę swoich i załatwimy to poza kamerami żebyś sobie nie podkręcał, że kolejka ruszyła… Oczywiście 1 na 1, al weźmiemy świadków, bo widać, że mefedron wyżarł Ci mózg do końca i masz problemy z pamięcią. Powiem Ci wprost to co wie każdy! Jesteś niespełnionym sportowcem, który nie ma za grosz charakteru i bliżej Ci do baletu niż do sportów walki! Dodatkowo jedynym powodem przez, który ludzie Cię znają jest to, że ludzie uwielbiają patrzeć na debili, którzy są bardziej nie ogarnięci niż oni, więc Ty świetnie pasujesz. Zejdź na ziemie i strugaj gwiazdy, bo nią nie jesteś!!! Jesteś zwykłym debilem, który pajacuje przed kamerami, bo nic więcej nie potrafi. 

Zobacz także:

FAME MMA 10: Policzono ciosy Don Kasjo i Normana Parka! Kto powinien wygrać walkę o sztabkę złota?

Werdykt sędziowski w walce wieczoru minionej gali FAME MMA 10, w której zmierzyli się Don Kasjo i Norman Parke ciągle pozostawia wiele wątpliwości. Eksperci w sprawie zwycięzcy tego pojedynku są podzieleni i jednoznacznego wygranego wielu osobom trudno wskazać.

FAME MMA 10: Mateusz Borek również uważa, że wygrał… Don Kasjo!

Mateusz Borek to następna osoba ze środowiska bokserskiego, która uważa, że w walce wieczoru FAME MMA 10 zwycięzcą powinien zostać Kasjusz Życiński.